A/2-^ 4e afd. 1 februari 1973 18 INRICHTING HANDENARBEIDLOKAAL DREEFSCHOOL. Heemstede, 13 december 1972. Aan de Raad, De openbare Dreefschool voor basisonderwijs beschikt niet over een af- zonderlijk lokaal voor handenarbeid. Een mog-elijkheid om in dit gemis te voorzien, kan worden verkregen door een op de zolderverdieping aanwezige bergruimte te ontruimen en daar een handenarbeidlokaal in te richten. Hiertoe dient o.m. de verlichting en de centrale verwarmingsinstadlatie te worden uitgebreid; een toegangsdeur gewijzigd; bekleding dakbeschot en vloerbedekking aangebracht en enig schilderwerk te worden verricht. Blijkens de voor u ter inzage gelegde begroting worden de kosten van deze voorzieningen geraamd op 17.680, De inspecteur van het lager onderwijs, die terzake een gunstig advies heeft uitge'bracht, is met ons van mening dat de onderwijsmogelijkheden aan de Dreefschool door het inrichten van een handenarbeidlokaal ver- beterd worden. Onder aanbieding van een ontwerp-besluit stellen wij u voor tot de onderhavige verandering van inrichting te besluiten en daartoe een krediet van f 17.680,beschikbaar te stellen. Burgemeester en wethouders van Heemstede, De secretaris, De burgemeester, J. H. Kruitwagen. W. H. D. Quarles van Ufford. De Raad der gemeente Heemstede; gelezen het voorstel van burgemeester en wethouders d.d. 13 december 1972; BESLUIT: a. de inrichting van de openbare Dreefschool voor basisonderwijs te ver- anderen door de inrichting van een handenarbeidlokaal op de zolderver- dieping; b. ten behoeve van de onder a bedoelde verandering van inrichting een krediet van f 17.680,beschikbaar te stellen,af te schrijven in 5 ja^ej^g Heemstede, 2trjanuai"i 1973. De Raad voornoemd, De secretaris, De voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1973 | | pagina 37