19 "1 FEB. 4e afd, 1 februari 1973 4e af SUBSIDIE STICHTING PEUTERSPEELGROEP. De Raad der gemeente Heemstede; gelezen het voorstel van burgemeester en wethouders d.d. 16 januari j.l.; BESLUIT aan de Stichting Peuterspeelgroep Heemstede i.o.: 1. een eenmalige bijdrage van 2.200,toe te kennen in de eerste kosten van oprichting en inrichting; 2. met ingang van 1973 een subsidie in de exploitatiekosten toe te kennen, berekend naar 100% van de huisvestingskosten tot een maximum van het nadelige exploitatie-saldo, zulks onder de voigende voorwaarden: a. onder huisvestingskosten worden verstaan: 1. de door burgemeester en wethouders goed te keuren huur van gebouwen, lokaliteiten en terreinen; 2. de door burgemeester en wethouders goed te keuren kosten van verwarming; Op deze kosten worden de opbrengsten van eventuele onderverhuur in mindering gebracht; b. de inrichting dient zonder winstoogmerk tenminste 3 achtereen- volgende uren op tenminste 2 halve werkdagen per week geopend te zijn; c. om voor het subsidie in de exploitatiekosten in aanmerking te ko- men moet het aantal kinderen in de leeftijd van rond 2 jaar tot 4 jaar dat van de inrichting gebruik maakt, tenminste 15 be- dragen; d. de door de ouders of verzorgers verschuldigde bijdrage behoeft de goedkeuring van burgemeester en wethouders e. burgemeester en wethouders kunnen nadere eisen stellen m.b.t.: 1. de bekwaamheid en geschiktheid van het leidinggevend en toe- zichthoudend personeel; 2. de inrichting van de gelegenheid; f. bij de indiening van de jaarlijkse subsidie-aanvraag moet naast de gebruikelijke stukken als begroting, rekening en balans, worden overgelegd; 1. een opgave, vermeldende de namen en adressen van de kinderen die deinrichting het afgelopen jaar hebben bezocht, alsmede een opgave van de bedragen die hun ouders of verzorgers over dat jaar hebben betaald; 2. een verslag van de werkzaamheden gedurende het afgeiopen jaar met een opgave van het totale aantal bezoekerseenheden. Heemstede, 25 Januari 1973. De secretaris, De Raad voomoemd, De voorzitter

Raadsnotulen Heemstede | 1973 | | pagina 40