23 4e afd. 1 februari 1973 VOORZIENINGEN DREEFSOHOOL. Heemstede, 16 januari 1973. Aan de Raad, Het hoofd van de openbare Dreefschool voor basisonderwijs heeft ver- zocht voor zijn school de volg'ende voorzieningen te doen treffen: a. het vernieuwen van de versleten gordijnen voor de kastjes in de lokalen; de kosten van vernieuwing in 8 lokalen worden geraamd op 1.325, b. het vemieuwen van de vloerbedekking in de keuken; kosten 315, c. het vervangen van de grijze marmoleum vloerbedekking in de hoofden- kamer door een meer moderne vaste vloerbedekking; kosten 640, d. het aanschaffen van drie fauteuils en een lage tafel voor de hoofden- kamer ter vervanging van de aanwezige stoelen; kosten 470, e. het afdekken van overbodige wasbakken en het aanbrengen van expo- sitieschappen voor de werkstukken van de leerlingen; in drie lesiokalen bevinden zich gootsteenbakken die slechts ten dele worden benut; verwijdering van de overbodige niet gebruikte bakken is onmogelijk doordat de granito bakken in één geheel zijn uitgevoerd; kosten 1.800, De inspecteur van het lager onderwijs heeft terzake een gunstig advies uitgebracht. Onder aanbieding van een ontwerp-besluit stellen wij u voor een krediet van 4.550,beschikbaar te stellen. Burgemeester en wethouders van Heemstede, De secretaris, De burgemeester, J. M. Kruitwagen. W. H. D. Quarles van Ufford. De Raad der gemeente Heemstede; gelezen het voorstel van burgemeester en wethouders dd. 16 januari j.l.: BESLUIT: een krediet van 4.550,te verlenen voor het treffen van voorzieningen ten behoeve van de openbare Dreefschool voor basisonderwijs,- j FEB. ic: Heemstede, 2b JailUäri 1973. De Raad voornoemd, De voorzitter, De secretari;

Raadsnotulen Heemstede | 1973 | | pagina 55