-1 PEB. 1973 2e afd. 1 februari 1973 6 VEKZWARING GASLEIDING IN BRONSTEEWEG. Heemstede, 9 januari 1973. Aan de Raad, Door het V.E.G./Gasinstituut, dat destijds, na de overgang van stadsgas- op aardgasdistributie een rapport heeft opgesteld met betrekking tot de in verband met deze overgang te treffen maatregelen is in de Bronsteeweg, ten behoeve van de gasvoorziening van het noordelijk deel der gemeente een primaire hoofdleiding voor lage druk geprojecteerd, met een diameter van 250 mm. Het ligt in de bedoeling de zich thans in het midden van de rijweg ter plaatse bevindende 125 mm leiding te verlaten en, om overstekende dienst- ieidingen te vermijden, in het aan de westzijde van de Bronsteeweg ge- legen trottoir een distributieleiding met een diameter van 110 mm aan te brengen en in het aan de overzijde gelegen trottoir een primaire hoofd- leiding te leggen met een diameter van 200 mm. Beide leidingen zullen van polyvinylchloride vervaardigd zijn. Met deze, in het tussen de Lanckhorstlaan en de Adriaan Pauwlaan gelegen gedeelte van de Bronsteeweg aan te brengen leidingen zal, volgens een specificatie, welke voor u bij de stukken ter inzage ligt, een bedrag gemoeid zijn van 40.500, Een situatietekening is mede bijgevoegd. Deze kapitaaluitgaaf is in de achter de begroting voor 1973 van het gas- bedrijf opgenomen lijst van investeringen pro memorie geraamd. Wij stellen u voor het benodigde krediet van 40.500,te verlenen. Een ontwerp-besluit wordt daartoe bijgevoegd. Burgemeester en wethouders van Heemstede, De secretaris, De burgemeester, J. M. Kruitwagen. W. H. D. Quarles van Ufford. De Raad der gemeente Heemstede; gezien het voorstel van burgemeester en wethouders alsmede het advies van de commissie voor de gemeente gas-, water- en elektriciteitsbedrijven. BESLUIT: aan burgemeester en wethouders ten laste van de kapitaaldienst der be- groting van het gasbedrijf een bedrag van 40.500,ter beschikking te stellen voor de verzwaring van de gasleiding in de Bronsteeweg tussen de Lanckhorstlaan en de Adriaan Pauwlaan. Heemstede, 25-januari 1973. De Raad voornoemd, De voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1973 | | pagina 7