7 2e afd. 1 februari 1973 VERZWARING GASLEIDENG IN DE SCHOOLLAAN TE BENNEBROEK. Heemstede, 9 januari 1973. Aan de Raad, In het destijds door het V.E.G./Gasinstituut uitgebracht rapport over de in verband met de overgang op de distributie van aardgas te treffen voor- zieningen is voor het onderhouden van een voldoende gasdruk in het zui- delijk gedeelte der gemeente Bennebroek een primaire hoofdleiding voor lage druk geprojecteerd, van het gasregelstation aan de Bennebroekerlaan door de Schoollaan naar dit deel van het verzorgingsgebied van het gas- bedrijf. In de afgelopen jaren is reeds een deel van deze leiding aangelegd. Thans resteert nog het gedeelte van de Schoollaan tussen de Talmalaan en de Willinklaan, ter lengte van 200 meter. De aanleg van een gietijzeren gasleiding met een diameter van 200 mm zal blijkens de voor uw raad bij de stukken ter inzage gelegde specificatie een bedrag vergen van 30.500, In de achter de begroting van het gasbedrijf voor 1973 voorkomende opgave van de in dit jaar uit te voeren kapitaalwerken is deze leidingaan- leg pro memorie geraamd. Wij stellen u voor het benodigde bedrag van f 30.500,door vaststel- ling van nevensgaand ontwerp-besluit te onzer beschikking te stellen. Burgemeester en wethouders van Heemstede, De secretaris, De burgemeester, J. M. Kruitwagen. W. H. D. Quarles van Ufford. De Raad der gemeente Heemstede; gezien het voorstel van burgemeester en wethouders, alsmede het advies van de commissie voor de gemeente gas-, water- en elektriciteitsbedrijven; BESLUIT: aan burgemeester en wethouders ten laste van de kapitaaldienst der be- groting van het gasbedrijf een bedrag van 30.500,ter beschikking te stellen voor de aanleg van een gasleiding met een diameter van 200 mm in het gedeelte van de Schoollaan te Bennebroek gelegen tussen de Talmalaan en de Willinklaan. - j ppg Heemstede, gë-januari 1073. De secretaris, De Raad voornoemd, De voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1973 | | pagina 9