31 2e afd. 22 februari 1973 VERBETERING OPENBARE VERLICHTING BRONSTEEWEG. Heemstede, 13 februari 1973. Aan de Raad, In het kader van het in 1970 opgestelde vijf jarenplan voor een stelsel- matige verbetering van de openbare verlichting in de gemeente stelde uw raad reeds enige malen kredieten beschikbaar voor de realisermg van onderdelen van dit plan. Wij menen, dat een verbetering van de verlichting van de Bronsteeweg thans als volgende fase tot stand behoort te worden gebracht. Het hiervoor ontworpen plan omvat het plaatsen van o0 alumimum lichtmasten met een lichtpunthoogte van 7 meter met bijbehorende arma turen voor 125 watt H.P.L. lajmpen, zoals is aangegeven op de voor uw raad bij de stukken ter inzage liggende situatietekening. Mede is bij de stukken gevoegd een specificatie der kosten van het plan, welke in totaal worden begroot op 33.000, Wij stellen u voor ons dit bedrag ter beschikkmg te stellen en daar- toe een besluit te nemen overeenkomstig het hierbij gevoegde ontwerp. Burgemeester en wethouders van Heemstede, De secretaris, De burgemeester, J. M. Kruitwagen. W. H. D. Quarles van Ufford. De Raad der gemeente Heemstede; gezien het voorstel van burgemeester en wethouders, alsmede het a,dvies van de commissie voor de gemeente gas-, water- en elektriciteitsbedrijven, BESLUIT: aan burgemeester en wethouders ten laste van de kapitaaldienst der be- groting van het elektriciteitsbedrijf een bedrag van f 33.000,— ter beschik- king te stellen voor de verbetering van de verlichting van de Bronsteeweg. Heemstede, 22 februari 1973. De Raad voornoemd, De voorzitter.

Raadsnotulen Heemstede | 1973 | | pagina 15