i- 22 februari 1973. AANSCHAFFINGEN EN VOORZIENINGEN ST. ANTONIU SSCHOOL Heemstede, 13 februari 1973. Aan de Raad, Het bestuur van de Stichting R.K. Onderwijs Heemstede hecft op l2 ianuari j.l. een aanvraag ingediend om mgevolge artikel 72der ^ager onderwijswet 1920 de nodige gelden te mogen ontvangen voor het doen va aanschaffingen en het treffen van voorziemngen ten behoeve van de St. ADenâanvrM°g betreft de aanschaffing van nieuwe methoden voor de vak- ken rekenen en geschiedenis, alsmede de inrichting van een documentatie- centrum Het doen van deze aanschaffingen, waarmede een modermsermg van het onderwijs wordt beoogd, is uitgesteld in verband met de aanstel- ling van een nieuw schoolhoofd. De aangevraagde voorzieningen betreffen het aainbrengen van spoel- bakken en werkbladen ten behoeve van het vak handenarbeid m het fi.m- lokaal De inrichting van een handenarbeidlokaal op de zolderverdiepmg, waarvoor bij uw besluit van 31 augustus 1972, no. 110, medewerkmg werd verleend, komt hiermede te vervailen. Wii menen dat het bestuur terecht een heroep op de toepassmg van ge- noemd wetsartikel heeft gedaan en dat bij inwilligmg van de aanvraag de normale eisen niet zullen worden overschreden. Onder aanbieding van een ontwerp-besluit stellen wi] u voor de aanvraag in te willigen. Burgemeester en wethouders van Heemstede, De secretaris, De burgemeester, J. M. Kruitwagen. W. H. D. Quarles van Ufford. De Raad der gemeente Heemstede; gelezen de aanvraag dd. 12 januari 1973 van het bestuur van de Stich- ting R K Onderwijs Heemstede om op grond van artikel 72 der Dager- onderwijswet 1920 de nodige gelden uit de gemeentekas te mogen ont- vangen voor het doen van aanschaffingen en het treffen van voorzienmgen ten behoeve van de St. Antoniusschoöl; overwegende dat de aanvraag aan de gestelde voorschnften voldoet, gelezen het voorstel van burgemeester en wethouders dd. 13 februari j.l., gelet op artikel 72 der Lager-onderwijswet 1920; BESLUIT: de aanvraag in te willigen. Heemstede, 22 februari 1973. De Raad voornoemd, De voorzitter, De secre

Raadsnotulen Heemstede | 1973 | | pagina 17