yaEESsjgflBw^ 4e afd. 22 februari 1973. 33 MEDEWERKING BOUW CLUBHUIS RINGVAARTLAAN. Heemstede, 13 februari 1973. Aan de Raad, Het bestuur van de Stichting Clubhuis-Combinatie Heemstede V.E.W., alhier, heeft ons gevraagd een investeringssubsidie te verlenen voor de bouw van een clubhuis op het daarvoor bij het bestemmingsplan aange- wezen terrein aan de noordkant van de Ringvaartlaan. Dit clubhuis zal dienen voor de voetbalverenigingen „V.E.W." en „Heem- stede". Het zal behalve een verenigingsruimte zes kleedkamers en zes was- ruimten omvatten. De stichtingskosten worden geraamd op 220.000, Ingevolge de Verordening investeringssubsidie sportaccommodaties kan in de kosten van het stichten van de was- en kleedaccommodatie een sub- sidie van ten hoogste f 45.000,worden verleend. Het bestuur vraagt een subsidie van 50.000,(in feite voor elke vereniging 25.000, In aanmerking nemende dat het totale subsidie ingevolge de verordening hoger zou zijn indien de verenigingen afzonderlijk een was- en kleed- accommodatie zouden stichten, menen wij dat tegen inwilliging van het verzoek geen bezwaren bestaan. Het stichtingsbestuur vraagt verder te bevorderen dat de gemeente zich garant stelt voor de betaling van rente en aflossing van een geldlening ad 50.000,met een looptijd van 20 jaren en een rente van 7M>% 's jaars. Ook hiertegen bestaan naar ons oordeel geen bezwaren. De voorwaarden waaronder de betaling van rente en aflossing wordt gegarandeerd, kunnen gelijk zijn aan die welke zijn verbonden aan de garantie inzake de bouw van het clubhuis van de M.H.C. Alliance (uw besluit d.d. 25 januari 1968, nr. 15). De ondergrond van het clubhuis, weike is aangegeven op de voor u ter inzage gelegde tekening, ware aan de stichting voor 50 jaren in erfpacht te geven tegen een canon van 10,per jaar en onder de gebruikelijke voorwaarden (eveneens conform de met de M.H.C. Alliance getroffen regeling). Een ontwerp-besluit bieden wij u ter bekrachtiging aan. Burgemeester en wethouders van Heemstede, De secretaris, J. M. Kruitwagen. De burgemeester, W. H. D. Quarles van Ufford.

Raadsnotulen Heemstede | 1973 | | pagina 19