26 le afd. 22 februari 1973 AANWIJZING ABCHIEFBEWAARPLAATS. Heemstede, 6 februari 1973. Aan de Raad, Ingevolge artikel 24 van de Archiefwet 1962 wijst de gemeenteraad voor de volgens artikel 5, le lid, over te brengen archiefbescheiden van de ge- meentelijke organen een gemeentelijke archiefbewaarplaats aan. Op grond van vorengenoemde bepaling heeft uw raad bij besluit van 29 april 1970, nr. 57b, voor dit doel aangewezen de als zodanig gebouwde en ingerichte archiefkluis met daaronder gelegen kelder in het gemeentehuis. Door de ingebruikname van een nieuwe archiefruimte, gelegen onder de noordzijde van de nieuwe vleugel van het raadhuis, dient deze ruimte als zodanig door uw raad te worden aangewezen. Op grond van het vorenstaande stellen wij u voor het besluit te nemen overeenkomstig het hierbij gevoegde ontwerp. De Raad der gemeente Heemstede; gezien het voorstel van burgemeester en wethouders van 6 februari 1973; gelet op artikel 24 van de Archiefwet 1962; a. voor de bewaring van de op grond van artikel 5, le lid van de Archief- wet 1962 over te brengen archiefbescheiden van de gemeentelijke or- ganen aan te wijzen de als zodanig gebouwde en ingerichte archief- kelder, gelegen onder de noordzijde van de nieuwe vleugel van het raad- huis; b. in te trekken zijn besluit van 29 april 1970, nr. 57b, tot aanwijzing van archiefbewaarplaatsen Burgemeester en wethouders van Heemstede, De secretaris, J. M. Kruitwagen. De burgemeester, W. H. D. Quarles van Ufford. BESLUIT Heemstede, 22 februari 1973. De Raad voornoemd, De voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1973 | | pagina 1