33 4e afd. 22 februari 1973. MEDEWERKING BOUW CLUBHUIS RINGVAARTLAAN. De Raad der gemeente Heemstede; gelezen het voorstel van burgemeester en wethouders d.d. 13 februari j.l.; BESLUIT: I. aan de Stichting Clubhuis-Combinatie Heemstede-V.E.W., gevestigd te Heemstede, voor een termijn van 50 jaren in erfpacht uit te geven een terrein ter grootte van ongeveer 560 m2, gelegen nabij de Ring- vaartlaan, op de bij dit besluit behorende tekening aangegeven, zulks tegen een canon van 10,per jaar en onder de gebruikelijke voor- waarden; II. aan de sub I genoemde stichting in de kosten van het stichten van een was- en kleedaccommodatie, als onderdeel van een clubhuis, een subsidie van 50.000,te verlenen, zulks onder de voorwaarden welke zijn vermeld in de Verordening investeringssubsidie sportaccommoda- ties; III. onder afstanddoening van alle voorrechten en exceptiën, door de wet aan borgen toegekend, te waarborgen de tijdige betaling van rente en aflossing terzake van een door de „Stichting Clubhuis-Combinatie Heemstede-V.E.W." voor de bouw van een clubhuis op het sub I be- doelde terrein bij de Amrobank N.V. te Haarlem te sluiten geldlening ad 50.000,tegen een rente van 7y2% 's jaars en met een looptijd van 20 jaren, zulks onder de volgende voorwaarden en bepalingen: 1. geen vervreemding of bezwaring van de onroerende bezittingen van de „Stichting Clubhuis-Combinatie Heemstede -V.E.W." hierna genoemd: de stichting zal plaats hebben dan met schrif- telijke goedkeuring van burgemeester en wethouders; 2. de stichting zal geen kapitaal-verplichtingen op zich nemen dan met schriftelijke goedkeuring van burgemeester en wethouders; 3. besluiten van de stichting tot wijziging van de statuten, ontbinding van de stichting, het voeren van rechtsgedingen, het aangaan van dadingen of het onderwerpen van geschillen aan de beslissing van scheidslieden mogen niet worden genomen dan met schriftelijke goedkeuring van burgemeester en wethouders; 4. de stichting verplicht zich op de eerste aanzegging van burgemees- ter en wethouders aan de gemeente het recht van eerste hypotheek te verlenen zulks onder de gebruikelijke bedingen, waaronder die bedoeld in artikel 1223, lid 2, artikel 1230, lid 1 en artikel 1254, lid 2, van het Burgerlijk Wetboek en artikel 297 van het Wet- boek van Koophandel op haar onroerende bezittingen; 5. vöör 1 december van elk kalenderjaar zal de stichting aan bur- gemeester en wethouders de begroting van baten en lasten voor het volgende kalenderjaar ter goedkeuring zenden, vergezeld van een toelichting. Indien burgemeester en wethouders bezwaren hebben tegen de begroting, zal de stichting haar dienovereen- komstig wijzigen of gebruik maken van de onder punt 12 aange- geven mogelijkheid van beroep tegen de weigering van de goed- keuring. Zonder schriftelijke toestemming van burgemeester en wethouders mogen geen uitgaven worden gedaan waardoor de in de begroting vermelde bedragen worden overschreden; 6. binnen zes maanden na afloop van elk kalenderjaar zal de stich-

Raadsnotulen Heemstede | 1973 | | pagina 20