33 4e afd. 22 februari 1973. ting aan burgemeester en wethouders ter goedkeuring zenden een balans per 31 december van dat jaar en een verlies- en winst- rekening over dat jaar, een en ander met een toelichting; 7. de stichting verplicht zich om desgevraagd aan de door burge- meester en wethouders aan te wijzen personen inzage te geven van alle boeken en bescheiden van de stichting; 8. de stichting zal het te stichten clubhuis behoorlijk en ten ge- noegen van burgemeester en wethouders onderhouden. Burgemees- ter en wethouders zullen te allen tijde bevoegd zijn de toestand van de opstallen te doen opnemen. De door hen nodig geoordeelde her- stellingen zullen op eerste aanzegging binnen de door hen te stellen termijn worden verricht; 9. de stichting zal er zorg voor dragen dat het clubhuis ten ge- noegen van burgemeester en wethouders wordt verzekerd tegen brand- en stormschade; 10. de stichting verbindt zich, indien zij het clubhuis niet meer over- eenkomstig de bestemming gebruikt, aan de gemeente het recht te verlenen dit clubhuis over te nemen tegen een taxatieprijs, welke zal worden bepaald door drie deskundigen, waarvan er één door burgemeester en wethouders en één door de stichting zal worden aangewezen, terwijl de derde zal worden aangewezen door de twee anderen tezamen of indien zij over de aanwijzing geen overeenstemming verkrijgen door de Kantonrechter te Haarlem. Kunnen de deskundigen over de taxatiewaarde geen overeen- stemming bereiken, dan zal deze worden bepaald op het gemid- delde der drie schattingen; 11. de onder 10 vermelde verplichting van de stichting geldt even- eens ingeval tot ontbinding der stichting wordt besloten, de stich- ting in strijd handelt met een der bovengenoemde voorwaarden en bepalingen of wanneer de geldgever de gemeente voor het gehele onafgeloste gedeelte van de geldenling aanspreekt; 12. indien burgemeester en wethouders weigeren een ingevolge voren- staande bepalingen vereiste goedkeuring te verlenen, heeft de stichting het recht binnen 30 dagen na de dag, waarop de be- slissing van burgemeester en wethouders is verzonden, beroep in te stellen bij de raad der gemeente Heemstede, wiens beslissing voor de gemeente en de stichting bindend zal zijn; 13. vorenstaande voorwaarden en bepalingen gelden slechts voor zolang de gemeente aansprakelijk kan worden gesteld voor be- taling van rente en aflossing van de te sluiten lening. Heemstede, 22 februari 1973. De secretaris, De Raad voornoemd, De voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1973 | | pagina 21