28 4e afd. 22 februari 1973 AANSCHAFFING NIEUWE UITRUK- EN MANSCHAPPENAUTO. Heemstede, 23 januari 1973. Aan de Raad, De bij de gemeentepolitie in gebruik zijnde uitruk- en manschappen- wagen een Volkswagenbus is momenteel 7% jaar oud en dringend aan vervanging toe; in de naaste toekomst zijn hoge kosten te verwachten wegens grote reparaties aan plaatwerk en de noodzaak tot vervanging van de motor, de mobilofoon en de geluidsversterker. Bij overleg met de Politie Verbindingsdienst te Utrecht en de Politie Technische Dienst te Delft is gebleken dat het aanbeveling verdient weer over te gaan tot aankoop van een volkswagenbus, zulks mede in verband met de wenselijkheid het platform met staven voor twee grote zoeklichten en diverse andere apparatuur van de thans gebruikte auto over te plaatsen naar de nieuwe. De aankoopkosten worden geraamd op rond 10.000,te vermeerderen met 2.175,voor een basisuitvoering van een uitrukwagen. Voor aanschaffing van een nieuwe mobilofoon met 50-watt-versterker is 5.100,nodig en voor andere apparatuur etc. rond 4.400,Alle be- dragen zijn exclusief omzetbelasting. Rekening houdend met 16% omzet- belasting en de inruilWaarde van de oude auto 500,is een krediet nodig van 24.700, Wij stellen u voor ons dit krediet te verlenen. Burgemeester en wethouders van Heemstede, De secretaris, De burgemeester, J. M. Kruitwagen. O. H. van Wijk, l.b. De Raad der gemeente Heemstede; gelezen het voorstel van burgemeester en wethouders dd. 23 januari j.l.; BESLUIT: ten behoeve van de aanschaffing van een nieuwe uitruk- en manschappen- auto met toebehoren een krediet van 24.700,te verlenen, welk bedrag in vijf jaren zal worden afgeschreven. Heemstede, 22 februari 1973. De Raad voomoemd, De voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1973 | | pagina 5