54 4e afd. 24 mei 1973 VOORBEREIDINGSBESLUIT VOOBM. MELDINGSGEBIEDEN E.D. Aan de Raad, Overeenkomstig ons voorstel dd. 10 mei 1972, nr. 68, besloot u op <25 mei d.o.v. te verklaren dat een bestemmingsplan wordt voorbereid v'oor de gebieden waarvoor indertijd een meldingsplioht gold, alsmede voor enkele andere terreinen die voorkomen op het ontwerp van de herziene lijst van natuurgebieden van de Rij'ks Planologische Dienst. Een groot deel van deze gebieden is betrokken bij de plannen voor de aanleg van de secun- daire weg S 19 (noord-zuid-verbinding) en de z.g. weg-De Ranitz. De geldigheidsduur van uw besluit eindigt op 1 juni a.s. Het door de Stichting ,,Stad en Landsohap" gemaakte ontwerp van een bestemmingsplan voor de voorm. meldingsgebieden etc. is nadat de commissies voor Openbare Werken en voor de Volkshuisvestlng hierover waren gehoord om advies voorgelegd aan verscheidene instanties. De meeste adviezen zijn inmiddels ontvangen, doch nog niet dat van de Provinciale Planologische Dienst. Na ontvangst van het antwoord van deze dienst zal met de stedebouw- kundige adviseur overleg worden gepleegd over enige gewenste wijzi- gingen. Het is derhalve noodzakelijk opnieuw een voorbereidingsbesluit te nemen. Wij stellen u voor daartoe bijgevoegd ontwerp-besluit te bekrachtigen. De kaart waarop de betrokken gebieden zijn aangegewen, ligt voor u ter inzage. Heemstede, 2 mei 1973. Eurgemeester en wethouders van Heemstede, De secretaris, J. M. Kruitwagen. De burgemeester, W. H. D. Quarles van TJfford.

Raadsnotulen Heemstede | 1973 | | pagina 1