59 4e afd. 24 mei 1973 VERNIEUWING GEDEELTE AFRASTERINGEN SPORTPARK Aan de Raad, Tijdens de storm van 2 april j.l. is op het terrein van het Heemsteedse Sportpark een toallenvanger van een trainingsveld geheel omgewaaid en hierbij onhersteltoaar beschadigd. Een deel van het aangrenzende hekwerk is eveneens zwaar beschadigd. De restanten van deze afrasteringen, welke de toegang tot het restau- rant en enkele velden versperden, zijn inmiddels opgeruimd. Een ander deel van het hekwerk, waarin tevens een tweede ballen- vanger is opgenomen, is dringend aan vemieuwing toe. Er dienen dus twee nieuwe balienvangers, eik iang 20 meter en hoog 5 meter, te worden geplaatst, alsmede het hierbij aansluitende hekwerk vanaf het clubgetoouw van „AIliance" tot aan het Sportparkrestaurant. In dit hekwerk zullen twee draaihekken worden opgenomen. De totale kosten worden geraamd op rond 10.500, Wij stellen u voor ons een krediet tot dit bedrag te verlenen. De Raad der gemeente Heemstede; gelezen het voorstel van burgemeester en wethouders dd. 8 mei j.l. a. een krediet van f 10.500,te verlenen voor het vemieuwen van twee ballenvangers met aansluitend hekwerk c.a. op het gemeentelijke sportpark; b. het sub a genoemde bedrag te doen afschrijven in 5 jaren. Heemstede, 8 mei 1973. Burgemeester en wethouders van Heemstede, De secretaris, De burgemeester, J. M. Kmitwagen. W. H. D. Quarles van Ufford. BESLUIT: Heemstede, 24 mei 1973. De Raad voomoemd. De voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1973 | | pagina 23