60 4e afd. 24 mei 1973 INRICHTING l'KUSONKF.I.ShAMKK KN AANSCHAFFING GYMNASTIKKMATKRIAAL BOSCH KN HOVKNSCHOOL Heemstede, 16 mei 1973. Aan de Raad, Het Bestuur van de Verenig'ing Bijzondere Protestantse Scholen heeft op 6 april 1973 een aanvraag ingediend om ingevolge artikel 72 der Lager-onderwijswet 1920 de nodige gelden te mogen ontvangen voor het inrichten van een personeelskamer en de aanschaffing van gymnastiek- materiaal ten behoeve van de Bosch en Hovensdhool. De samenkomsten van het onderwijzend personeel der school vinden tot nu toe plaats in een klein vertrek naast de hoofdingang. Aan een grotere vergader- en werkruimte, waarin tevens de over het gehele gebouw verspreide personeelsbibliotheek kan worden onderge- braoht, bestaat grote behoefte; daarvoor kan een op de verdieping vrij- gekomen vertrek ingericht worden. Dit vertrek zal opnieuw worden gestoffeerd en gemeutoileerd. Het opnieuw schilderen en behangen dient o.i. als no-rmaal onderhoud te worden aangemerkt. Voor het gymnastieklokaal van de school vraagt het bestuur de aan- schaffing van een tumbok, lange mat, mattenwagen en een nieuw dek op de bestaande springkast. Ook het opnieuw bekleden van genoemde s-pring- kast behoort tot het no-rmale onderhoud. Voor he-t overige zijn wij van oordeel dat bij inwilliging van de aanvraag de normale elsen niet zullen worden overschreden en dat het bestuur terech-t een toeroep o-p de toe- passing van genoemd wetsartikel heeft gedaan. Onder aanbieding van een ontwerp-besluit stellen wij u voor de aan- vraag voor zover niet de posten van gewoon onderhoud betreffende in te willigen. Burgemeester en wethouders van Heemstede, De secretaris, De burgemeester, J. M. Kruitwagen. W. H. D. Quarles van Ufford. De Raad der gemeente Heemstede; gelezen de aanvrage dd. 6 april 1973 van het bestuur van de Verem- ging Bijzondere Protestantse Scholen alhier, om op grond van artikel 72 der Lager-onderwijswet 1920 de no-dige gelden uit de gemeentekas te mogen ontvangen voor het dnrichten van een personeelskamer en het aan- schaffen van gymnastiekmateriaal ten behoeve van de Bosch en Hoven- school; -oveiwegende dat de aanvraag aan de gestelde voorschriften voldoet; gelezen het voorstel van burgemeester en wethouders dd. 16 mei j.l.; gelet op artikel 72 der Lager-Onderwijswet 1920; BESSLUTT: de aanvraag voor zover niet de posten van gewoon onderhoud betref- fende in te willigen. Heemstede, 24 mei 1973. De Raad voomoemd, De voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1973 | | pagina 25