54 4e afd. 24 mei 1973 VOORREREIDINGSBESLXJIT VOORM. MELDINGSGEBIEDEN E.D. De Raad der gemeente Heemstede; gelezen het voorstel van burgemeester en wethouders d.d. 10 mei j.l.; gelet op artikel 21 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening; BEîSLUIT: I. te verklaren dat een bestemmingsplan wordt voorbereid voor de op de bij dit besludt behorende kaart met een blauiwe lijn aangegeven gebieden; II. te bepalen dat het verboden is binnen de onder I bedoelde gebieden zonder of in afwijking /van een sehriftelijke vergunning van burge- meester en wethouders (aanlegvergurming) de navolgende werken, geen bouwwerken zijnde, of werkzaamheden uit te voeren, te doen of te Iaten uitvoeren een en ander met uitzondering van normale onder- houdswerkzaamheden a. ontginnen; bodem verlagen of afgraven; ophogen; egaliseren; soheuren van grasland; b. het aanleggen of verharden van wegen, paden of parkeergelegen- heden en het aanbrengen van andere oppervlakteverhardingen; cl. buiten de erven van bedrijfsgebouwen en woningen: het opslaan, deponeren, lozen of storten van al dan niet afgedankte of aan hun oorspronkelijk gebruik onttrokken voorwerpen, stoffen of producten, alsmede het aanleggen of inrichten van opslag-, stort- of bergplaatsen, behoudens voor zover een en ander nood- zakelijk is: in verband met het beheer gericht op de instandhouding van de landschappelijke of natuurwetenschappelijke waarde van de gronden, of in verband met de uitoefening van het bosbedrijf, en een en ander bovendien niet betreft afgedankte of aan hxm oorspronkelijk gebruik onttrokken voorwerpen, stoffen of pro- dukten; of voor de uitoefening van het agrarisch bedrijf, indien en voor zover deze uitoefening reeds plaats vond op het tijdstip van inwerkingtreding van dit besluit en een en ander bovendien betreft niet-afgedankte landbouwvruchten- en produkten; 2. binnen de erven van bedrijfsgebouwen en woningen: het opslaan of deponeren buiten de gebouwen van een of meer aan hun gebruik onttrokken machines, voer- of vaartuigen, als- mede het opslaan van gerede of onklare machines, voer- of vaar- tuigen, dan wel het aanleggen of inrichten van opslagplatsen daar- voor; d. het aanleggen of inrichten van sport-, wedstrijd- of speelterreinen, banen, kampeer- of caravanterreinen, dagcampings, lig- of speel- weiden, zwemgelegenheden en bad- of speelvijvers; e. het aanbrengen van ondergrondse of jbovengrondse leidingen, con- structies, installaties of apparatuur, met uitzondering van erf- scheidingen met een maximale hoogte van 75 cm; onder leidingen, constructies, installaties of apparatuur worden mede begrepen recreatieve voorzieningen met uitzondering van eenvoudige voor- zieningen als een bank, afvalbak of wegwijzer; onder leidingen, constructies, installaties en apparatuur worden niet begrepen voorzieningen, die noodzkelijk zijn voor of verband houden met het

Raadsnotulen Heemstede | 1973 | | pagina 2