54 4e afd. 24 mei 1973 beheer, geric'ht op de instandhoudmg van de landschappelijke of natuurwetensohappelijke waarde van de gronden, of noodzakelijk zijn voor of vertoand houden met de uitoefening van het bosbedrijf, dan wel de uitoefening van het agrarisch bedrijf, indien en voor zover deze uitoefening reeds plaats vond op het tijdstip van in- werkingtreding van dit besluit; f. werken of werkzaamheden ten behoeve van of venband houdende met de oprichting of plaatsing van al dan niet aan hun be- stemming onttrokken voer- of vaartuigen, arken, caravans en living-vans voor zover deze niet als toouwwerken zijn aan te merken, alsook tenten; g. het aanleggen of inrichten van havens of centra voor de water- sport en het aanbrengen of aanleggen van oeverbeschoeiingen, van kaden of van aamlegplaatsen voor boten; h. werken of werkzaamheden, welke wijzîgingen van de waterhuis- houding of de waterstand beogen of tengevolge hebben; i. het vellen, rooien of beschadigen van houtgewas anders dan bij wijze van verzorging, met dien verstande dat geen annlegver- gunning is vereist met betrekking tot bossen en andere hout- opstanden, welke deel uitmaken van bosbouwondernemingen, die als zodanig bij het Bosschap geregistreerd staan, en met dien ver- stande dat geen aanlegvergtmning is vereist voor 'het periodiek kappen van griendhout en ander hakhout, voor zover betreffende de normale uitoefening van het op het tijdstip van inwerking- treding van dit besluit bestaande bodemgebruik; j. het winnen van bosstrooisel of mos; k. het aanbrengen van afbeeldingen of tekens voor commerciële doeleinden; 1. het bebossen van gronden, die op het tijdsfip van de inwerking- treding van dit besluit niet als bosgronden konden worden aange- merkt; m. te bepalen dat de hierboven genoemde werken en werkzaamheden niet toelaatbaar zijn, indien daardoor, dan wel door de daarvan, hetzij direct hetzij indirect, te verwachten gevolgen, sohade wordt toege- bracht aan landschappelljke, natuurwetenschappelijke of cultuurhis- torische waarde van het gebied, waarvoor dit voorbereidingsbesluit van kraoht is. Heemstede, 24 mei 1973. De Raad voomoemd, De voorzitter.

Raadsnotulen Heemstede | 1973 | | pagina 3