67 4e afd. 28 juni 1973 VVIJZIGING STATUTEN HEEMSTEEDSE SPORTSTICHTING Heemstede, 5 juni 1973. Aan de Raad, In de raadsvergadering van 24 mei j.l. is gevraagd te bevorderen dat de stajtuten van de Heemsteedse Sportstichting in dier voege worden gewijzigd dat de begroting en de rekening van deze stichting voortaan door uw Raad moeten worden goédgekeurd tn plaats van door ons col- lege. Wij hebben hiertegen geen bezwaren. Ook het bestuur van de Heem- steedse Sportstichting stemt daarmee in. De nodige veranderingen zijn aangegeven in bijgevoegd ontwerp- besluit. Voor zoveel nodig wijzen wij nog op het bepaaide in artikel 26 der ge- meentewet, op grond waarvan de raadsleden die lid zijn van het bestuur der Sportstichting, niet zullen mogen medestemmen over de goedkeuring van de rekening van de stichting. De Raad der gemeente Heemstede; gelezen het voorstel van burgemeester en wethouders d.d. 5 juni j.l.; BESLUIT: de statuten van de stichting „Heemsteedse Sportstichting" als voigt te wijzigen: Artikel 17 wordt gewijzigd en gelezen als volgt: „Het bestuur der sticht'ing dient jaarlijks voor een door burgemeester en wethouders te bepalen datum een exploitatiebegroting in viervoud voor het volgende kaienderjaar en voor 1 april een exploitatierekening in viervoud over het verstreken kalenderjaar bij de gemeenteraad ter goedkeuring in." In artikel 19 en in artlkel 20 wordt in plaats van „burgemeester en wethouders" gelezen „de gemeenteraad" In artikel 21 vervallen de woorden „aan de gemeenteraad en". Burgemeester en wethouders van Heemstede, De secretaris, J. M. Kruitwagen. De burgemeester, W. H. D. Quarles van Ufford. Heemstede, 28 juni 1973. De Raad voornoemd, De secretards, De voorzitter, /-

Raadsnotulen Heemstede | 1973 | | pagina 19