(1 68 \l 4e afd. 28 juni 1973 VOORZIENINGEN BRONSTEESCHOOL Heemstede, 13 juni 1973. Aan de Raad, De directeur van de openbare Bronsteescihool voor m.a.v.o. heeft ons verzocht voor zijn school de volgende voonziehingen te doen treffen: a. het aanbrengen van Vitrines voor het exposeren van door de leerlingen tijdens de lessen in creatieve vakken vervaardigde produkten; de in de muur tussen de lokalen en de benedengang aanwezige kozijnen kunnen hiervoor na verwijdering van de ramen worden gebruikt; voor 5 lokalen worden de kosten geraamd op 6.225, b. het aanbrengen van verduisteringsgordijnen in een lokaal voor het vertonen van films; kosten 775, c. het aanbrengen van vitrage in het aan de concaergewoning grenzende lokaal; kosten /315, d. het aanbrengen van gordijnen in een lokaal, waar deze 'thans ontbreken, kosten 550, e. het aanbrengen van prikborden over de achterwand van 8 'leslokalen voor het ophangen van tekeningen e.d. en ter verbetertng van de akoes- tiek; kosten 2.520, f. het maken van een werkruimte voor de adjunct-direoteur, de school- decaan en de brugklas-begeleider; aan het ednde van de gang boven het gymnastieklokaal kan een klein vertrek worden geformeerd; kosten 3.475,—; g. het aanbrengen van buitenzonwering in de van veel glas voorziene werkruimte van de concierge, tevens administratieruimtekosten 870,—. Wij kunnen ons met een en ander verenlgen. Onder aanbiedlng van een ontwerp-besluit stellen wij u voor een krediet van rond 15.000,beschifcbaar te stellen. Burgemeester en wethouders van Heemstede, De secretaris, De burgemeester, J. M. Kruitwagen. O. H. van Wijk, l.b. De Raad der gemeente Heemstede gelezen het voorste'l van burgemeester en wethouders d.d. 13 juni j.l.; BBSLUIT: ten laste van de gewone dienst der gemeentebegroting voor 1973 een krediet van 15.1000,beschikbaar te stellen voor het treffen van voor- zieningen ten behoeve van de openbare Bronsiteeschool voor m.a.v.o. Heemstede, 28 juni 1973. De Raad voornoemd, De secretaris, De voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1973 | | pagina 21