4e afd. 28 juni 1973 70 VERBETERING VERLICHTING MARIAKLEUTERSOHOOL Heemstede, 19 juni 1973. Aan de Raad, Het R.K. Kerkbestuur van de Parochie O.L. Vrouw Hemelvaart heeft op 8 mei 1973 een aanvraag ingediend om tingevolge artikel 50 der Kleuter- onderwijswet de nodige gelden te mogen ontvangen voor het ver'beteren van de verlichting in de lokalen van de Mariakleuterschool. De huidfge verli'Chting, welke ook te hoog hangt, is onvoldoende. Wij menen dat bet bestuur terecht een beroep op de toepasstng van genoemd wetsartikel heeft gedaan en dat bij inwilliging van de aanvraag de normale eisen niet zullen worden overschreden. 'Onder aanbieding van een ontwerp-besludt stellen wij u voor de aanvraag in te willigen. ^De Raad der gemeente Heemstede, gelezen de op 8 cmei 1973 ingekomen aanvraag van het R.K. Kerkbestuur van de Paroohie O.L. Vrouw Hemelvaart om op grond van art'iikel 50 der Kleuteronderwijswet de nodige gelden uit de gemeentekas te mogen ont- vangen voor het verbeteren van de verlichting in de lokalen van de Maria- kleuterschool; overwegende dat de aanvraag aan de gestelde voorschriften voldoet; gelezen het voorstel van burgemeester en wethouders d.d. 19 juni j.l.; gelet op artikel 50 der Kleuteronderwijswet; Burgemeester en wethouders van Heemstede, De secretaris, J. M. Kruitwagen. De iburgemeester, W. H. D. Quarles van Ufford. BESLUIT: de aanvraag tn te willigen. Heemstede, 28 juni 1973. De Raad voornoemd, De secretaris, De v<

Raadsnotulen Heemstede | 1973 | | pagina 25