4e afd. 28 jund 1973 72 VERKOOP KAVELS BOUWTERREIN LEIDSEVAART Heemstede, 19 juni 1973. Aan de Raad, iDe heren J. A. Gleijsteen, W. K. Pieters en W. J. M. Rhee, resp. wonend Kerklaan 23, 76 en 32 en mevrouw M. A. J. Smit-Paanakker, Wagner- kade 89, ailihler, hebben 'verzooht aan elk van hen een kavel bouwterrein, gelegen aan de Leidsevaart, te "verkopen voor de na overleg met de com- missie voor het grondbedrijf vastgestedde prijs van f 56.000, Tegen de verkoop bestaan o.i. geen bezwaren. Met de gegadigden is overeenstemming verkregen over de voorwaarden welke zijn ivermeld în de voorlopiige koopakten, weike met een situatie- tekening voor u ter inzage llggen. Wij stellen u voor tot verkoop te (besluiten. De Raad der gemeente Heemstede; gelezen het voorstel van burgemeester en wethouders d.d. 19 jum j.l. BESDUIT: aan elk van de hiema genoemde personen te verkopen een kavel bouw- terrein, groot ongeveer 714 m2, gelegen aan de Lcidsevaart, zulks voor de prijs van f 56.000,(exolusief omzetbelasting) en onder de voorwaarden en bepalingen welke zijn vermeld in de bij dit toesluit toehorende voorlopige koopakte (met idaartoij gevoegde situatieteken'ing) 1. J. A. Gleijsteen, Kerklaan 23, alhier; 2. W. K. Fieters, Kerklaan 76, alhier; 3. W. J. M. Rhee, Kerklaan 32, alhier; 4. mevrouw M. A. J. Smit-Paanakker, Wagnerkade 89, alhier. Burgemeester en wethouders van Heemstede, De secretaris, J. M. Kruitwagen. De tourgemeester, W. H. D. Quarles van Ufford. Heemsitede, 28 juni 1973. De Raad voomoemd, De secretaris, De voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1973 | | pagina 31