74 4e afd. 28 juni 1973 AANSCHAFFING OPBERGKASTJES T.B.V. HET ZWEMBAD „GROENENDAAL" Heemstede, 19 juni 1973. Aan de Raad, Het bestuur van de Heemsteedse Sportstichtmg lieeft ons voorgesteld medewerktng te verlenen aan het aanschaffen van afsluitbare kastjes voor het zwemlbad „Groenendaal", waarin bezoökers kledlng en andere eigen- dommen kuamen opbergen. Er worden namelijk veelvuldig allerlel eigen- dommen gestolen uit de open bergrudmten. Het is voor het badpersoneel niet mogelijk hier voortdurend toezicht te houden, terwijl het aanstelien van speciaal garderobepersoneel een zeer ikoistbare zaak is. Het bestuur is voornemens gedurende enkele jaren telkens 100 stalen opbergkastjes aan te schaffen; deze kunnen door het pu'bliek tegen een nog vast te sitellen vergoeding gebruikt worden. De kosten van 100 kastjes worden begroot op f 8.000, Wij geven u in overweging een krediet tot dit bedrag beschikbaar te stellen. De Raad der gemeente Heemstede; gelezen het voorstel van burgemeester en wethouders d.d. 19 juni j.l. BESLUIT: ten behoeve van de aa.nschaff'ing van 100 s'talen opbergkastjes voor het open zwembad „Groenendaal" ten laste van de gewone dienst van de be- groting der Heemsteedse Sportstichting een krediet van .1 8.000,be- schikbaar te stellen. Burgemeester en wethouders van Heemstede, IDe secretaris, J. M. Kruitwagen. De burgemeester, W. H. D. Quarles van Ufford. Heemstede, 28 juni 1973. De Raad voomoemd, De secretaris, De voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1973 | | pagina 35