65 4e afd. 28 juni 1973 SUBSIDIE BIOLOGISCHE TUIN CHB. ATHENEUM Heemstede, 5 juni 1973. Aan de Raad, Bij het Ohr. Atheneum „Adriaen Pauw" zal een z.g. biologische tuin worden aangelegd. Het ontwerp hiervoor is gemaakt door de heer T. Engelman, te Haarlemimermeer, die deskundig is op het gebied van natuurtuinen. Dit ontwerp voorziet in de aanleg van een weilandje, een slootkant, een moerasje, een korenveldje en een terrein voor planten die in bosgrond, kleigrond, zand en kalkgrond gedijen. Uiteraard is het de bedoeling dat in deze tuin geen chemische middelen gebruikt zullen worden. Het onderhoud zal hoofdzakelijk door leerlingen verricht worden met begeleiding van de heer Engelman. Het school'bestuur heeft een bedrag beschikbaar gesteld voor de uit- voering van het grandiwebk. Voor de beplanting besehikt de bestuurs- commissie van het Cîhristeiijk Atheneum echter niet over de nodige mid- delen. Zij heeft ons gevraagd te bevorderen dat haar ten behoeve hiervan een eenmalig subsidie van 750,wordt toegekend. De aan te leggen proeftuin kan ook voor de gemeente van belang zijn. De tuin zal voor bezichtiging worden opengesteld voor (o.m.) andere scholen in onze gemeente. Wij zijn van oordeel dat het verienen van het gevraagde subsidie ge- rechtvaardigd is en stellen u derhalve vöor het gevraagde bedrag be- schikbaar te stellen. De Raad der gemeente Heemstede; gelezen het voorstel van burgemeester en wethouders d.d. 5 juni j.l.; aan de bestuurscommissie van het Christelijk Abheneum ,,Adriaen Pauw" ten behoeve van de aanleg van een biologisohe tuin een eenmalig subsidie van 750,toe te kennen. Burgemeester en wet'houders van Heemstede, De secretaris, De burgemeester, J. M. Kruitwagen. W. H. D. Quarles van Ufford. De secretaris, J. M. Kruitwagen. BESLUIT: Heemstede, 28 juni 1973. De Raad voomoemd, De secretaris, De voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1973 | | pagina 9