106 2e afd. 27 september 1973 AANSCHAFFING BOEKHOUDMACHINE Heemstede, 18 september 1973. Aan de Raad, De sinds 1966 op de afdellng Financiën en Personeelszaken der secre- tarie in gebruik zijnde Torpedo-boekingsmachine is nagenoeg versleten en vraagt om vervanging. Deze machine met dubbele voorsteekinrichting werd in hoofdzaak gebruikt voor de vervaardiging van bevelschriften tot betciling. Over de aanschaffing van een nieuwe machine heeft oyerleg plaats gehad met het Centraal Bureau voor Verificatie en Financiële Adviezen der Vereniging van Nöderlandse Gemeenten, welk bureau zoals u bekend is sinds 1 januari j.l. met de controle op het geldelijk beheer en de boek- houding van de rekenplichtige ambtenaren der gemeente is belast. Van de zijde van dit bureau toonde men zich zeer geporteerd voor de aajischaffing van een Philips P 351 office-computer. Deze machine is niet alleen geschikt voor de vervaardiging yan boven- genoemde bevelschriften, maar voor de volledige op de afdeling Finan- ciën der secretarie te voeren administratie van de inkomsten en uitgaven van de algemene dienst; de administratie ten kantore van de gemeente- ontvanger en de financiële admlnistratie van de afdeling Sociale Zaken. De kosten van een dergelijke machine bedragen25.500, Bij deze kosten komen nog die van de aankoop van een programma voor de grootboekadministratie van de ge- meente-ontvanger6®0, en twee programma's resp. voor de uitvoering van de Alge- mene iBijstandswet en van de Rijksgroepsregelingen door de afdeling SoCiale Zaken1.300, 27.450,— Omzetbelasting 16 4.392, Totaal 31.842,— Afgerond 31.900, Wij achten het alleszins verantwoord, gezien de mogelijkheden die deze machine, in het bijzonder voor de afdeling Sociaie Zaken, biedt, het g"e- noemde bedrag daarvoor uit te geven. Wij stellen u dan ook voor dit bedrag door vaststelling van een besluit overeenkomstig het hierbij gevoegde ontwerp te onzer beschikking te stellen. Burgemeester en wethouders van Heemstede, De secretaris, De burgemeester, J. M. Kruitwagen. W. H. D. Quarles van Ufford.

Raadsnotulen Heemstede | 1973 | | pagina 31