99 4e afd. 27 september 1973 AFWERKING BOI WRIJP MAKEN PLAN GELEERDENWIJK II Heemstede, 12 september 1973. Aan de Raad, Overeenkomstig ons voorstel d.d. 9 februari 1972, nr. 36, steide uun'uw vergadering van 24 februari d.o.v. een krediet van 1.791.000,— bescl"^7 baar voor het in eerste aanleg bouwrijp maken van het gedeelte van het plan Geleerdenwijk dat bestemd is voor de bouw van womngwetwomngen, premiewoningen en particuliere woningen aan de verlengde Lorentzlaan. Bii de raadsstukken hebben wij een plan ter inzage gelegd voor de al- werking van dat gedeelte. De werkzaamheden bestaan în hoofdzaak uit. 1. het aanleggen van trottoirs; 2. het aanleggen van toegangswegen van klinkers; 3. het aanleggen van parkeerplaatsen; 4. het aanleggen van plantsoenen; 5. het plaatsen van speelwerktuigen; 6. het aanleggen van wandelpaden; 7. het afwerken van de Lorentzlaan en het gedeelte van de Eykmanlaan gelegen ten westen van de Van der Waalslaan. De totale kosten van een en anderworden begroot op rond 1.066.300,—-. Verder is nog een bedrag van rond /7.700,— nodig wegens honoranhm aan het Adviesbureau voor Tuin- en Landschapsinrichting Van Empelen B.V., welk bureau belast is met het maken van een ontwerp voor de ^^W^^enen1'u^derhaîve voor ons een krediet van 1.074.000,— te ver- lenen. Burgemeester en wethouders van Heemstede, De secretaris, De burgemeester, J. M. Kruitwagen. W. H. D. Quarles van Ufford. De Raad der gemeente Heemstede; gelezen het voorstel van burgemeester en wethouders d.d. 12 september j.i.; BESLUIT: ten laste van het grondbedrijf een krediet van 1.074.000, beschikbaar te stellen voor de afwerking van het bouwrijp maken van het gedeelte van het plan Geleerdenwijk dat bestemd is voor de bouw van womng- wetwoningen, premiewoningen en een aantal particuliere wonmgen aan de verlengde Lorentzlaan. Heemstede, 27 september 1973. De Raad voomoemd, De voorzitter De secretarré,

Raadsnotulen Heemstede | 1973 | | pagina 7