100 4e afd. 27 september 1973 REORGANISATIE SCHOOLPLEIN OPENBARE VOORWEGSCHOOL Heemstede, 4 september 1973. Aan de Raad, De oudercommissie van de openbare Voorwegschool voor basisonderwys heeft een plan ingediend tot reorganisatie van het voor- en achterplem VaMet deze commissie zijn wij van mening dat een dergelijke reorgam- satie na de geslaagde renovatie van het schoolgebouw zeer gewenst îs. De hieraan verbonden werkzaamheden bestaan uit: het maken van een doorbraak in de omheining van het voorplein; het aanbrengen van een geleiding naar de fietsenloods het plan van de oudercommissie voorziet in de geleiding door toepas- sing van een afwijkende bestrating; een dergelijke voorziening, waar- van de kosten c.a. 5.000,— zullen bedragen, achten wij te kostbaar; volstaan kan worden met een eenivoudiger oplossmg, n.l. het aan- brengen van strepen, uitgevoerd in wegenverf; het vemieuwen van de bestaande fietsenloodsen; een der bestaande rijwieloverkappingen kan worden gebruikt als schuilgelegenheid voor de leerlingen bij regen; de andere overkappmg is versleten en zal worden vervangen door een nieuwe overdekte stal- ling voor 90 rijwielen; wijziging van het speelterrein, bestaande uit het aanbrengen van zit- kuilen een speelvlakindeling, hinkelparken, springpaaltjes e.d., een nieuwe gemetselde trap en het aanleggen van een strook, geschikt voor beplanting door de leerlingen. Met de uitvoering van het plan, waarvan een schetsontwerp ter mzage is gelegd, is een uitgaaf gemoeid van rond f 56.500, Een exemplaar van de kostenbegroting en het terzake door de inspec- teur van het lager onderwijs uitgebraehte advies liggen mede bij de stuk- ken ter inzage. Onder aanbieding van een ontwerp-besluit stellen wij u voor een krediet van f 56.500,te verlenen. Burgemeester en wethouders van Heemstede, De secretaris, De burgemeester, J. M. Kruitwagen. W. H. D. Quarles van Ufford. De Raad der gemeente Heemstede; gelezen het voorstel van burgemeester en wethouders d.d. 4 september 1973: BESLUIT: a. ten behoeve van de reorganisatie van het schoolplein van de openbare Voorwegschool voor basisonderwijs een krediet van f 56.500, te ver- lenen; b. het sub a genoemde bedrag af te schrijven in 15 jaren. Heemstede, 27 september 1973. De Raad voornoemd, De secretaris, De voorzitter^ ^lT"

Raadsnotulen Heemstede | 1973 | | pagina 9