4e afd. 25 oktober 1973 J NIEUWE GEMEENSCHAPPELIJKE REGELING WOONWAGENSCHAP ZUID-KENNEMERLAND De raden der gemeente Aalsmeer, Bennebroek, Bloemendaal, Haarlem- merllede en 'Spaamwoude, Haarlemmermeer, Heemstede en Zandvoort; overwegende, dat de op 1 december 1964 in werking getreden Gemeen- schappelijke Regeling tot stichting en beheer van een regionaal woon- wagenkamp tengevolge van het uittreden van de gemeente Haarlem, als- mede tengevolge van de overname en inrichting van een aanvullende re- gionale voorziening niet meer in overeenstemming is met de feitelijke situatie; dat die regeling voorts niet in overeenstemming is met de bepalingen van de nadien vastgestelde en intussen in werking getreden Woonwagen- wet; dat het mitsdien noodzakelijk is de gemeenschappelijke regeling tot stichting en beheer van een regionaal woonwagenkamp te wijzigen; gezien het voorstel van het algemeen bestuur van het rechtspersooniijk- heid bezittend lichaam Woonwagencentrum Zuid-Kennemerland d.d. 5 september 1973; gelet op de Woonwagenwet en de Wet Gemeenschappelijke regelingen; BESLUITEN: I. met handhaving van het besluit tot vorming van een rechtspersooniijk- heid bezittend lichaam als bedoeld in artikel 2 der Wet Gemeenschappe- lijke Regelingen, de daarbij voor dat lichaam vastgestelde regelen te wijzigen in dier voege dat zij worden gelezen als de bij dit besluit be- horende gewaarmerkte Gemeenschappelijke Regeiing Woonwagenschap Zuid-Kennemerland. II. te bepalen, dat dit besluit in werking treedt op de eerste dag van de maand volgende op die waarin publikatie daarvan in de Nederlandse Staatscourant heeft plaatsgehad. Vastgesteld in de openbare vergadering van de raad der gemeente Aals- meer d.d. De secretaris, I>e voorzitter, Vastgesteld in de openbare vergadering van de raad der gemeente Benne- broek d.d. De secretaris, De voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1973 | | pagina 12