4e afd. 25 okto'ber 1973 J 4e straal bekend, sectie C nr. 4267 (ged.) en een woonwagencentrum in de 4. gemeente Heemstede, Ringvaartlaan, kadastraal bekend sectie C, nrs. 2888, 2889, 3845 en 3124 ged. Het woonwagencentrum te Haarlemmermeer biedt standplaats aan maximaal 57 woonwagens; het woonwagencentrum te Heemstede biedt standplaats aan maximaal 12 1- woonwagens. Artikel 5 2 De in artikel 4 omschreven capaciteit kan worden gewijzigd met in- achtneming van het bepaalde in artikel 14 van de regeling. Van het beheer en het beleid Artikel 6 Als organen van het schap treden op: 2 a. een algemeen bestuur; b. een dagelijks bestuur; c. een voorzitter. Artikel 7 1. Het algemeen bestuur bestaat uit zoveel ieden als het aantal van 1- de gemeenten bedraagt. 2. De leden van het algemeen bestuur en hun plaatsvervangers worden aangewezen door en uit de eolleges van burgemesster en wethouders van de gemeenten. 2. 3. De zittingsduur van de leden van het algemeen bestuur is geiijk aan de in de gemeentewet geregelde zittingsduur van wethouders. 4. De in het vorige lld bedoelde colleges van burgemeester en wethouders zijn bevoegd gedane aanwijzingen in te trekken en nieuwe aanwijzingen te doen. Zij doen hiervan mededeling aan het algemeen bestuur. Artikel 8 1. Wie ophoudt lid van het college van burgemeester en wethouders te zijn, houdt tevens op lid van het algemeen bestuur te zijn. b- 2. Ben lid van het algemeen bestuur kan te allen tijde ontslag vragen. c. De ontslagaanvrage zendt hij aan het college dat hem heeft aange- wezen. 3. Wie ontslag heeft gevraagd, blijft zijn functie waamemen tot zijn op- volger is aangewezen. e 4. De aanwijzing ter vervulling van een opengevallen plaats geschiedt binnen acht weken na dat openvallen. Artikel 9 1. Het dagelijks bestuur bestaat uit drie leden, de voorzitter inbegrepen. S- 2. De door de colleges van burgemeester en wethouders der gemeenten Haarlemmermeer en Heemstede aangewezen leden van het algemeen bestuur maken deel ult van het dagelijks bestuur. h. 3. Het derde lid van het dagelijks bestuur wordt benoemd door het alge- meen bestuur uit de leden, aangewezen door de colleges van burge- meester en wethouders der overige bij de regeling aangesloten ge- i. meenten.

Raadsnotulen Heemstede | 1973 | | pagina 16