111 4e afd. 25 oktober 1973 Artikel 14 1. Het alg;emeen bestuur kan, gehoord de coördinatiecommlssie, bestaan- de standplaatsen opheffen. 2. Indien het algemeen bestuur gebruik maakt van zijn bevoegdheid ge- noemd in het eerste lid van dit artikel, bepaalt het opnieuw de maxi- mumcapaciteit van het centrum waar standplaatsen worden opgeheven, zulks onder goedkeuring van Gedeputeerde Staten. Artikel 15 1. De voorzitter is belast met de leiding van de vergaderingen van het algemeen en van het dagelijks bestuur. 2. Hij vertegenwoordigt het lichaam in alle rechtsgedingen, alsmede bij alle buitengerechteiijke rechtshandelingen. Hij kan deze laatste ver- tegenwoordiging opdragen aan een door hem aangewezen gemachtigde. 3. Alle stukken, welke van het schap uitgaan, zowel van het algemeen bestuur als van het dagelijks bestuur, worden ondertekend door de voorzitter en de secretaris. 4. De voorzitter is, behoudens het bepaalde in artikel 13 onder b, belast met de uitvoering van de besluiten van het algemeen en van het dage- lijks bestuur. 5. Hij ontvangt en opent aile aan het algemeen en/of dagelijks bestuur gerichte stukken en brengt deze in de eerstvolgende vergadering ter tafel. 6. Hij is in spoedeisende gevallen bevoegd het daardoor gevorderd voor- lopig onderzoek der stukken, alvorens ze ter tafel te brengen te doen plaats vinden en geeft daarvan kennis in de eerst-komende vergadering van het betreffende bestuur. 7. Hij is voor het door hem gevoerde beleid aan het algemeen bestuur respectievelijk aan het dagelijks bestuur verantwoording schuldig en geeft deze organen tedien aanzien alle verlangde inlichtingen. Artikel 16 In gevallen van dringende spoed is de voorzitter bevoegd voorlopig rege- lend op te treden onder gebondenheid de leden van het dagelijks bestuur hiervan terstond op de hoogte te brengen. Artikel 17 1. Het algemeen en het dagelijks bestuur wordt terzijde gestaan door een secretaris en een penningmeester. 2. Burgemeester en Wethouders van Haarlemmermeer dragen voor elk van deze betrekkingen een ambtenaar dier gemeente en een plaatsver- vanger voor ter benoeming door het algemeen bestuur. 3. Aan de secretaris en de penningmeester kan een door het algemeen be- stuur te bepalen vergoeding worden toegekend. 4. Door het dagelijks bestuur wordt het personeal van het schap benoemd, geschorst en ontslagen. Het dagelijks bestuur stelt voor de secretaris van de coördinatiecommissie en de beheerder(s) een taakomschrijving en instructie vast. 5. Op het personeel zijn de rechtspositieregelingen voor het personeel der gemeente Haarlemmermeer van toepassing, voorzover daarvan bij deze regeling niet wordt afgeweken. Voor de toepassing daarvan treden de organen van het schap in de plaats van de organen dier gemeente.

Raadsnotulen Heemstede | 1973 | | pagina 18