111 4e afd. 25 oktober 1973 Artikel 18 1. De voorzitter belegt de vergaderingen van het algemeen en van het dagelijks bestuur. Hij bepan.lt de plaats en het tijdstip van de verga- dering. 2. De vergaderingen van het algemeen bestuur worden ten minste twee- maal per jaar gehouden. 3. Wanneer dit door ten minste drie leden van het algemeen bestuur schriftelijk en met opgave van redenen wordt gevraagd, wordt binnen veertien dagen daarna door de voorzitter een vergadering belegd. 4. Geeft de voorzitter niet tijdig gevolg aan de aanvraag, bedoeld in het vorige lid, dan kunnen de ondertekenaars zelf de vergadering beleggen. 5. De leden worden, spoedeisende gevailen uitgezonderd, ten minste acht dagen tevoren, met gelijktijdige toezending van de agenda, schriftelijk ter vergadering opgeroepen. 6. Het algemeen bestuur kan in bijzondere gevallen ook over andere zaken beraadslagen en besluiten. 7. Van de vergaderingen wordt door de secretaris een verslag opgemaakt, hetwelk aan de leden wordt toegezonden en in een volgende vergade- ring wordt vastgesteld. 8. Het bepaalde in het derde en vierde lid is op vergaderingen van het dagelijks bestuur van overeenkomstige toepassing met dien verstande dat één lid van het dagelijks bestuur om een vergadering van dit be- stuur kan verzoeken. Artikel 19 1. De secretaris en de penningmeester zijn de organen van het schap in alles wat de hun opgedragen taak betreft behulpzaam. 2. In de vergaderingen hebben zij een raadgevende stem. 3. De secretaris is voorts belast met het fceheer van de archiefbescheiden van het schap. Hij neemt daarbij zoveel als doenlijk de voorschriften in acht die voor de gemeente Haariemmermeer gelden. Artikel 20 Het algemeen bestuur en het dagelijks bestuur kunnen voor hun ver- gaderingen reglementen van orde vaststellen. Artikel 21 1. De vergaderingen van het algemeen bestuur en het dageiijks bestuur zijn tot het nemen van besluiten slechts bevoegd, indien ten minste de meerderheid van de zitting hebbende leden aanwezig is. 2. Elk lid brengt één stem uit. 3. De artikelen 49, 50, 52, 53, 55, 56, 57 en 58 van de gemeentewet zijn van overeenkomstige toepassing. Artikel 22 1. Het algemeen bestuur kan aan de leden van het algemeen en het da- gelijks bestuur een vergoeding voor het bijwonen van de vergaderingen van het algemeen en het dagelijks bestuur toekennen. 2. De leden van het algemeen en het dagelijks bestuur hebben aanspraak op vergoeding van reis- en verblijfkosten volgens regelen door het al- gemeen bestuur te stellen.

Raadsnotulen Heemstede | 1973 | | pagina 19