111 4e afd. 25 oktober 1973 verslag vfm dit onderzoek wordt met die rekening door het dagelijks bestuur toegezonden aan Gedeputeerde Staten. Het algemeen bestuur gaat niet over tot voorlopige vaststelling van de rekening, dan nadat het in de vorige zinsnede bedoelde verslag is ontvangen. 5 De secretaris, de penningmeester, de centrale boekhouding en de cen- trale kas der gemeente Haarlem'mermeer geven aan het verificatie- bureau, zo dikwijls dit wordt gevorderd, inzage van kas, boekhoudmg en bescheiden en verstrekken desgewenst ook schriftelijk de inlichtingen welke deze voor de uitoefening van zijn taak nodig acht. Artikel 36 Onverminderd het bepaalde in het vorige artikel kan het dagelijks be- stuur het geldelijk beheer en de financiële administratie te allen tijde aan een onderzoek onderwerpen. Wijziging van de regeling Artikel 37 1. Wijzigingen van deze regeling kunnen zowel door de raad van elk der deelnemende gemeenten als door het aLgemeen bestuur worden voorgesteld. Voorstellen tot wijziging van de regeling worden ter kenms gebracht van de raden der aangesloten gemeenten. 2. Een overeenkomstig het vorige Lid voorgestelde wijziging is vastgesteld, zodra deze is aanvaard door de raden van tenminste de helft van net aamtal deelnemende gemeenten met een totaal aantal inwoners van meer dan de helft van het to'taal aantal inwoners der deelnemende gemeenten. Toetreding en uittreding van deelnemers Artikel 38 1. Indlen een nog niet aangesloten gemeente tot de regeling wil toe- treden kan dit geschieden bij een door het bestuur dier gemeente ge- nomen foesluit met ingang van de eerste dag van het daarop volgende kalenderjaar, mits het algemeen bestuur daarin bewilligt bij een met ten minste tweederde van de uitgebracihte stemmen vastgelegd besluit. 2. Met betrekking tot de in liid 1 foedoelde toetreding kunnen door het algemeen bestuur voorwaarden worden gesteld. Artikel 39 1. Uittreding van een der deelnemende gemeenten kan slechts plaats heb- ben bij raadsbesluit. Tot uittreding kan alleen worden besloten in het tiende kalenderjaar na dat van toetreding en vervolgens telkenjare, met dien verstande, dat het besluit voor 1 juli moet zijn genomen en m wer- k'ing treedt met ingang van 1 januari van het tweede daarop volgende kalenderjaar. 2. Het algemeen bestuur stelt in overeenstemming met de uittredende gemeente(n) ten minste zes maanden vôör het tijdstip van uit- treding, als in het vorige lid bedoeld, de regeling op van de gevolgen van deze uittreding voor de uittredende gemeente(n), welke regelmg de goedkeuring van Gedeputeerde Staten behoeft. Artikel 40 In afwijking van het daaromtrent bepaalde in lid 1 van het vorige artikel kan elk van de gemeenten tussentijds uittreden in het geval de

Raadsnotulen Heemstede | 1973 | | pagina 23