110 2e afd. 25 oktober 1973 HERSTEL SIGNALERINGSKABEL WATERBEDRIJF Heemstede, 9 oktober 1973. Aan de Raad, Voor de besturing- van de pompen, welke staan opgesteld in het pomp- station Leiduin, is er een signaleringskabel tussen de watertoren en ge- noemd pompstation. Bij de reconstructle van het Wipperplein bleek verlegging van deze kabel noodzakelijk. Hierbij raakte de kabel, welke uit 1936 dateert, gestoord en moesten nieuwe gedeelten worden aangebracht. De noodzakelijke werk- zaamheden werden verricht door Gemeente-Waterleidingen Amsterdam, ëigenaresse van de kabel. Deze werkzaamheden hebben blijkens een van dat bedrijf ontvangen nota bijna f 17.000,gekost. Overeenkomstlg de bestaande gedragslijn komt de helft van dit bedrag ten laste van de algeimene dienst i.c. van het bij raadsbesluit van 26 november 1970 no. 137 verleende krediet van f 2.328.500,voor de reconstructie van het Wipper- plein en het gedeelte van de Heemsteedse Dreef tussen het Valkenburger- pieln en de Zandvaartbrug. De andere helft komt ten laste van het water- bedrijf en zou bestreden moeten worden uit het bij hetzelfde raadsbesluit ten laste van het Waterbedrijf verleende krediet van f 21.000,— voor de aanpassing van het waterleidmgnet aan de reconstructie van het Wipper- piein c.a. Dit krediet is echter al geheel besteed. Wij stellen u daarom voor ons alsnog een bedrag van f 8.500,ter be- schikking te stellen voor het herstel van de signaleringskabel en daartoe een besluit te nemen overeenkomstig het hiemevens gaande ontwerp. Burgemeester en wethouders van Heemstede, De secretaris, De burgemeester, J. M. Kruitwagen. W. H. D. Quarles van Ufford. De Raad der gemeente Heemstede; gezien het voorstel van burgemeester en wethouders, alsmede het advies der commissie voor de gemeente gas-, water- en elektricite'itsbedrijven BESLUIT; aan burgemeester en wethouders voor de kosten van het herstel van de signaleringskabel tussen het pompstation Leiduin en de watertoren ten las- te van de kapitaaldienst van de begroting van het waterbednjf een bedrag van f 8.500,ter beschikking te stellen. Heemstede, 25 oktober 1973. De Raad voomoemd, De voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1973 | | pagina 9