2e afd. 28 februari 1974 31a ,b ,c De bij de gas-, water- en elektriciteitsbedrijven in dienst zijnde meteropnemers zullen de eerste twee tweemaandelijkse perioden in 1974 normaal opnemen. De derde periode (mei/juni) zal dan besteed worden voor het verkrijgen van alle nog niet vastgestelde meter- standen. Daarnaast zullen de meteropnemers worden ingeschakeld bij de verzameling van de voor de computer noodzakelijke gegevens. Bo- vendien zal deze derde periode worden gebruikt om de incasso over de afgelopen perioden af te ronden. Na de inioopperiode zullen de wa- termeters opgenomen dienen te worden. In de toekomst zullen twee me- teropnemers beschikbaar moeten blijven met het verrichten van con- trole-opnamen en voor het afiezen der watermeterstanden in het voor- en najaar. Zeker zal ook de eerste jaren een periodieke controle van de meetinrichtingen niet gemist kunnen worden. De derde meteropnemer zal dan t.z.t. beschikbaar komen voor andere werkzaamheden. Voor 1974 kan de volgende begroting van kosten worden opgesteld: Programma Hoewei de overschakelingskosten voor rekening van het C.V.A.-N.H. komen wordt aangeraden om voor speciale wensen en schaduwdraaien een bedrag te ramen van f.10.000,— Verwerking De kosten hiervan worden door het C.V.A.-N.H. begroot op 52.495, Meteropneming De kosten voor het aantrekken van extra personeel voor de meteropneming in december worden begroot op Mutatieverwerking Voor aanschaffing van een ponsbandponser voor registratie van mutaties Introducti e Voor advertenties en drukwerk ter voorlichting van de afnemers 10.000,— 7.500,- 1.505,— Totaal f.81.500,— II II

Raadsnotulen Heemstede | 1974 | | pagina 18