2e afd. 28 februari 1974 EERSTE WIJZIGING DER GASVERORDENING 31a De Raad der gemeente Heemstede; gezien het voorstel van burgemeester en wethouders, alsmede het ad- vies van de commissie voor de gemeente gas-, water- en elektrici- teitsbedrijven; BESLUIT: de gasverordening, vastgesteld bij raadsbesluit van 30 november 1967, no.l43a, met ingang van 1 juli 1974 te wijzigen als volgt. I. Artikel 12 wordt gelezen: 1. Het verschuldigde wegens geleverd gas, meterhuur e.d. wordt eenmaal per jaar ter kennis van de afnemer gebracht door mid- del van een gespecificeerde nota. Deze nota wordt voorafge- gaan door zes voorschotnota's, welke als regel met een tussen- ruimte van twee maanden ter kennis van de afnemer worden ge- bracht. De afnemer is verplicht het verschuldigde binnen 10 dagen na verzending van de nota en/of de voorschotnota per stortings/acceptgirokaart of per post- of bankrekening te voldoen. 2. Bij tijdelijk verbruik en bij beëindiging der levering kan de betaling van het verschuldigde eike dag of terstond na de be- ëindiging der levering worden gevorderd. 3. Het verschuldigde wegens geleverde materialen en verrichte diensten dient eveneens binnen 10 dagen na toezending der re- kening per postgiro of bank te worden betaald. II. Artikel 15 wordt gelezen: 1. opneming van de meterstand geschiedt als regei eenmaal per jaar, tenzij door burgemeester en wethouders anders wordt be- paala. 2. Is opneming van de meterstand onmogelijk gebleken, dan zal de afgenomen hoeveelheid gas door de directie worden geschat. HEEMSTEDE, 28 februari 1974. De Raad voornoemd. Öe secretaris, De voorzitter, r /7 i

Raadsnotulen Heemstede | 1974 | | pagina 21