2e afd. 28 februari 1974 EERSTE WIJZIGING DER WATERVERORDENING 31b De Raad der gemeente Heemstede; gezien het voorstel van burgemeester en wethouders, alsmede het ad- vies van de commissie voor de gemeente gas-, water- en elektrici- teitsbedrijven; de waterverordening, vastgesteld bij raadsbesluit van 30 november 1967, nr. 143 b, met ingang van 1 juli 1974 te wijzigen als volgt: I. Artikel 16 wordt gelezen: 1. Het verschuldigde wegens geleverd water, meterhuur, e.d. wordt eenmaal per jaar ter kennis van de afnemer gebracht door mid- del van een gespecificeerde nota. Deze nota wordt voorafge- gaan door zes voorschotnota's, welke als regel met een tussen- ruimte van twee maanden ter kennis van de afnemer worden ge- bracht. Afnemer is verplicht het verschuldigde binnen 10 dagen na verzending van de nota en/of de voorschotnota per stoi tings/acceptgirokaart of per post- of bankrekening te voldoen, 2. Bij tijdelijk verbruik en bij beëindiging der levering kan de betaling van het verschuldigde elke dag of terstond na de be- ëindiging der levering worden gevorderd. 3. Het verschuldigde wegens geleverde materialen en verrichte diensten dient eveneens binnen 10 dagen na toezending der re- kening per postgiro of bank te worden betaald. II. Artikel 19 wordt gelezen: 1. Opneming van de meterstand geschiedt als regel eenmaal per jaar, tenzij door burgemeester en wethouders anders wordt bepaald. 2. Is opneming van de meterstand onmogelijk gebleken, dan zal de afgenomen hoeveelheid water door de directie worden geschat. Heemstede, 28 februari 1974. De Raad voornoemd, De voorzitter, BESLUIT

Raadsnotulen Heemstede | 1974 | | pagina 22