4e afd. 28 februari 1974 32 en na de isolatie gaan vergeiijken, maar dit levert geen afdoende be- wijs op voor de mate van bezuiniging, omdat ook andere factorenzoa is weersomstandigheden en het gedrag van de bewoners, van grote invioed Afgezien van de onder A. 1. bedoelde voorzieningen, zulien de kosten zo hoog zijn, dat zij niet kunnen worden bestreden uit de onderhoudsfond- sen of andere fondsen. Momenteel is evenwel een regeling tot het ver- strekken van rijksbijdragen in deze kosten in voorbereiding (zowei voor nieuwbouw als voor bestaande woningen). Nog niet bekend is în welke kosten zal worden bijgedragen en hoeveei Wij hebben aan de besturen van de plaatselijke woningcorporaties ge- vraagd zo spoedig mogeiijk te laten nagaan, welke kleinere voorziemn- gen aan de onder hun beheer staande woningen en eigen woningen, zoais het beter siuitend maken van deuren en ramen, kunnen worden bekostigd uit de onderhoudsfondsenVerder hebben wij verzocht een programma op te stelien voor de grotere isoiatievoorzieningen, met vermelding van de prioriteit en een globale raming van kosten. Na ontvangst van gegevens omtrent een en ander zulien wij u terzake în- 1ichten. Wij merken nog op, dat de gemeentesecretaris en de chef van de afdeling Bouw- en Woningtoezicht van het bedrijf Openbare Werken, in het kaoer van voorbereiding van deze nota een bezoek hebben gebracht aan het Bouw- centrum te Rotterdam, waar een expositie met betrekking tot isoiat^e van woningen wordt gehouden. Burgemeester en wethouders van Heemstede, de secretaris, de burgemeester J.M. Kruitwagen. W.H.D. Quarles van Ufford.

Raadsnotulen Heemstede | 1974 | | pagina 27