2e afd. 19 december 1974 136 de gekozen opzet is dat deze inspraak plaatsvindt door middei van werk- groepen en in twee fasen te onderscheiden is. De eerste fase heeft be- trekking op de uitgangspunten, de doelsteliingen, welke de basTS voor het plan zullen vormen. Deze eerste fase zal in december 1974 worden afgesloten; het resultaat hiervan zal op een zodanig tijdstip aan u worden voorgelegd dat u in februari 1975 hierover een uitspraak kunt doen. De tweede fase zal bestaan uit het vervaardigen van een aantal schetsen op basis van de gekozen uitgangspunten en het inwinnen van het oordeel van de inwoners hierover eveneens door middel van werk- groepeg. Deze fase zal worden afgerond door een beslissing van uw raad. Het aantai deelnemers aan de eerste fase bedraagt 115, welke in 11 werkgroepen zijn ingedeeld. Onenbare Werken. Medio 1974 kwamen gereed de reconstructies van de Johan Wagenaarlaan en van de César Francklaan, alsmede de vernieuwing van de riolenng in de Componistenwijk. Een aantal schetsen waarin gedachten met betrekking tot de bestemming en de functie van enkele straten in de wijk ten noorden van de Zand- voortselaan zijn uitgewerkt komen binnenkort in een gezamenlijke ver- gadering van de commissie voor Openbare Werken en de verkeerscommissne aan de orde en worden vervolgens met de bewoners van de wijk besproken. Op de gewone dienst is een bedrag geraamd voor het herstraten van een aantal wegen in de Geleerdenwijk, welke veel van het bouwverkeer heb- fcen geleden. Wij achten het een goede zaak het karakter en de structuur van deze wegen aan de thans geldende inzichten aan te passen, zulks m overleg met de bewoners van dit gedeelte van deze wijk. Kantoorqebouw Openbare Werken en Bedrijven. Ook het laatste ontwerp voor dit gebouw is door de betrokken raads- commissies niet gunstig ontvangen. Mede op verzoek uit uw raad heb- ben wij besloten een speciale commissie van voorbereiding samen te stellen; in deze commissie hebben ook zes raadsleden zitting (twee leden voor iedere frag.tie).

Raadsnotulen Heemstede | 1974 | | pagina 7