■n 2e afd. 30 januari 1975 VERZWARING GASLEIDING KADIJK 6 Heemstede, 17 december 1974. Aan de Raad, In de Kadijk bevindt zich een gietijzeren leiding met een diameter van 50 mm, Over ongeveer 300 meter ligt deze leiding onder de bitumen rijbaan. Door het V.E.G./Gasinstituut werd geadviseerd deze leiding te vervangen door een leiding met een diameter van 100 mm. De oude leiding zal bij vervanging verlaten worden. Daarvoor in de plaats zal naast de rijbaan een nieuwe leiding van ongeveer 440 meter lengte gelegd worden. Bij de voor uw raad ter inzage gelegde stukken bevinden zich een situatietekening en een gespecificeerde kostenbegroting. Uit deze begroting blijkt dat deze verzwaring een bedrag zal vergen van f 17.150, In de achter de begroting van het gasbedrijf opgenomen lijst van inves- teringen is deze investering pro memorie geraamd. Wij stellen u voor ons het voor de verzwaring benodigde bedrag van f 17.150,-- ter beschikking te stellen en daartoe het besluit te nemen, dat u hierbij in ontwerp wordt aangeboden. De Raad der gemeente Heemstede; gezien het voorstel van burgemeester en wethouders, alsmede het advies van de commissie voor het gas-, het water- en het elektriciteitsbedrijf aan burgemeester en wethouders, ten laste van de kapitaaldienst van de be- groting van het gasbedrijf een bedrag van f 17.150,-- ter beschikking te stellen voor de verzwaring van de gasleiding in de Kadijk, Burgemeester en wethouders van HEEMSTEDE, De secretaris, De burgemeester J.M.Kruitwagen. W.H.D.Quarles van Ufford. BESLUIT ie sepj^taris HEEMSTEDE, 30 januari 1975. De Raad voornoemd, De voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1975 | | pagina 17