2e afd. 30 januari 1975 VERZWARING GASLEIDING VIJFHERENSTRAAT Heemstede, 17 december 1974. Aan de Raad, Een gedeelte van de gietijzeren hoofdleiding in de Vijfherenstraat heeft een diameter van 80 mm. Om een goede gasvoorziening te kunnen handhaven werd door het V.E.G./ Gasinstituut een verzwaring naar 150 mm. aanbevolen. Om beschadiging bij graafwerkzaamheden te voorkomen zal hier een giet- ijzeren leiding gebruikt worden. De kosten van de nieuwe leiding zullen volgens de specificatie, welke voor u bij de stukken ter inzage ligt, f 24.100,— bedragen. Een situatietekening is mede bijgevoegd. Deze kapitaaluitgaaf is in de achter de begroting voor 1975 van het gasbedrijf opgenomen lijst van investeringen pro memorie geraamd. Wij stellen u voor het benodigde krediet ad f 24.100,-- te onzer be- schikking te stellen. Een ontwerp-besluit wordt daartoe bijgevoegd. Burgemeester en wethouders van HEEMSTEDE, De secretaris, De burgemeester, J.M.Kruitwagen. W.H.D.Quarles van Ufford. De Raad der gemeente Heemstede; gezien het voorstel van burgemeester en wethouders, alsmede het advies van de commissie voor het gas-, het water- en het elektriciteitsbedrijf BESLUIT aan burgemeester en wethouders, ten laste van de kapitaaldienst van de begroting voor het gasbedrijf een bedrag van f 24.100,-- ter be- schikking te stellen voor de verzwaring van de gasleiding in de Vijfherenstraat. HEEMSTEDE, 30 januari 1975. De Raad voornoemd, secretaris, De voorzittef,

Raadsnotulen Heemstede | 1975 | | pagina 19