2e afd. 8 Heemstede, 7 januari 1975. Aan de Raad, Bij de opbouw van het hoogspanningskabelnet wordt er vanuit gegaan dat een transformatorstation van af twee zijden gevoed kan worden. Hiertoe wordt het station opgenomen in een zogenaamde ring. In ons hoogspanningskabelnet vormen op dit principe thans een uitzondering het transformatorstation Glip II en de transformatorstations Hartekamp en Holland Zweedse Zaadhandel. Met name voor de stationsGlip II en Har>,ekamp is het dringend gewenst dat zij in een ring worden opgenomen. De eerste omdat hiermee een hele woonwijk gevoed wordt, de tweede omdat het hier de elektriciteitsvoorziening van een inrichting betreft. Via dit tweede station wordt voorts het eerder genoemde transformator- station van de Holland Zweedse Zaadhandel gevoed. Door de stations Glin II en Hartekamp met elkaar te verbinden met een kabel van 50 mm. 2a zal de gewenste ring tot stand komen. Voor deze kabel is gekozen voor de kortste verbinding tussen de twee stations te weten via het terrein van de pedagogische akademie "de La Salle". Ter bescherming van de ligging van de elektriciteitskabel zal een zakelijk recht gevestigd moeten worden. Het plan is weergegeven op de voor u ter inzage liggende tekening. De kosten worden blijkens de mede ter visie gelegde specificatie ge- raamd op f 42.000,--. Wij stellen u voor ons door vaststelling van bijgevoegd ontwerp-besluit te machtigen tot het sluiten van de overeenkomst tot het vestigen van een zakelijk recht en het hierboven genoemde bedrag van f 42.000,— beschikbaar-te stellen. Burgemeester en wethouders van HEEMSTEDE, De secretaris, De burgemeester J.M.Kruitwagen. W.H.D.Quarles van Ufford.

Raadsnotulen Heemstede | 1975 | | pagina 21