4e afd. 30 januari 1975 UITNEMING GRONDEN C.A. UIT GRONDBEDRIJF 12 Heemstede, 24 december 1974. Aan de Raad, Het grondbedrijf heeft o.m. de volgende gronden en opstalien in beheer: 1. een aan de Valkenburgerlaan gelegen terrein, groot 132 m2, dat deels verhuurd is aan het gemeentelijk Elektriciteitsbedrijf en deels aan C.B. v.d. Heuvelalhier; 2. de woning met bollenloods Glipperweg 19 en bijbehorende grond, verpacht aan W.L. van Roon, alhier; 3. de boerderij Herenweg 61 met bijbehorende grond, verpacht aan G.M. Milatz, alhier. De eigendom van deze gronden en opstallen is niet (meer) van belang voor de realisering van bestemmingsplannen. Het is dan ook minder gewenst dat het beheer bij het grondbedrijf blijft berusten. Wij stellen u daarom voor te besluiten tot uitneming uit hetgrondbedrijf zulks per 1 januari 1975. Het onder 1 genoemde terrein heeft geen boekwaarde meer; de uitneming kan naar ons oordeel om niet plaats vinden. De uitneming van de onder 2 en 3 vermelde objecten ware te doen geschieden tegen de boekwaarde, welke resp. 70.000,— en 85.000,-- bedraagt. Het gedeelte van het onder 1 genoemde terrein dat thans in huur is bij het Elektriciteitsbédrijf, kan voortaan door dat bedrijf worden be- heerd; de overige gronden en opstalien kunnen naar de aigemene dienst worden overgebracht. De betrokken gronden c.a. zijn aangegeven op de voor u ter inzage ge- legde tekeningen. Burgemeester en wetiiouders van HEEMSTEDE, De secretaris, De burgemeester J.M.Kruitwagen. W.H.D.Quarles van Ufford.

Raadsnotulen Heemstede | 1975 | | pagina 29