13 sing plaats vindt vöör 15 januari 1990, terwijl dat gedurende de verdere looptijd van de lening slechts mogelijk zal zijn tegen be- taling van een vergoeding van éên procent van het extra af te lossen bedrag. Geldnemer zal van zijn voornemen tot extra-aflossing van de lening tenminste zes maanden tevoren aan geldgever schriftelijk kennis geven. Deze kennisgeving is onherroepelijk en verplicht geldnemer op de ge- stelde datum de extra-aflossing te doen. De bedragen overeenkomstig dit artikel afgelost, zulien gerekend worden allereerst te zijn betaald in mindering van de laatste aflos- singstermijn, daarna van de voorlaatste en zo vervolgens. Artikel 4. Alie aan geldgever verschuldigde betalingen zuilen geschieden op zijn kantoor te s-Gravenhage of bij een nader door geldgever aan te wij- zen betaaikantoor Dé betalingen zullen geschieden in Nederlands geld, zonder kortir.g of schuldvergelijking en zonder kosten voor geldgever. De betaiingen zullen gerekend worden allereerst te zijn geschied voor de voidoening van de kosten, vervolgens van de boeten, daarna van de vergoedingen, vervoigens van de rente en het laatst van de hoofdsom. Artikel 5. Indien geldnemer het aan rente of aflossing verschuidigde niet op tijd en overeenkomstig het bepaaide in artikel 4 zal hebben voldaan, zai hij aan geldgever betalen, als boete, een bedrag gelijk aan twaaif procent per jaar van het achterstal1ige bedrag over de tijd van de nalatigheid. Artikei 6, Het onafgeloste deel van het bedrag van de lening is, met de rente en de kosten, onmiddellijk opeisbaar bij niet-nakoming door geidnemer van één of meer van de in deze akte vermelde bepalingen of aangegane ver- bintenissen, tenzij geldnemer, na door geldgever aan zijn verplichtingen te zijn herinnerd, alsnog binnen veertien dagen na ontvangst van die herinnering het verschuidigde, vermeerderd met de boete, voldoet en/of zijn overige verplichtingen alsnog nakomt. 2e afd. 30 januari 1975

Raadsnotulen Heemstede | 1975 | | pagina 33