20 - ir. H.W. Appelalhier, en 7 anderen; - mr. A.V. van den Berg, alhier, en 7 anderen; - J. Dapper, alhier; - mevrouw E. Heskes-de Ruig en C.B.H. Beekhuis, alhier; - G.J. Nelissen en mevrouw J. Nelissen-Hendriks, alhier; - W. Bos namens W. Aarsen, alhier; - W.D. Reitsma en mevrouw N. Reitsma-van der Brugge, alhier; - F.M. van Velzen, alhier; - G. Tekelenburg, te Haarlem; - R.E. Gameson, te Haarlem. De 1aatstgenoemde drie personen hebben hun bezwaarschriften niet binnen de genoemde termijn van een maand ingediend; de overigen wel Alle reclamanten zijn uitgenodigd voor een bespreking met de raadscom- missies voor Openbare Werken en voor de Volkshuisvesting, de Ruimte- lijke Ordening en de Recreatie, waarbij het doei van het ontwerp- bestemmingsplan uitvoerig is toegelicht. Uiteindelijk bleek dat alie aanwezige reclamanten hun bezwaren wilden intrekken, mits in het ontwerp de volgende wijzigingen worden aange- bracht: a. het gedeelte van het ontwerp dat betrekking heeft op vorenbedoeld braakliggend terrein, vervalt; b. het pad langs de Crayenestervaart, voor zover grenzend aan het plangebied, wordt in het ontwerp opgenomen; c. aan de ondergrond van de woning Crayenestersingel 34 ("'t Crayenest") wordt de bestemming "eengezinshuis" gegeven in plaats van de bestem- ming "tuin". Tegen deze wijzigingen bestaan o.i. geen overwegende bezwaren. Inmiddels hebben alle bezwaarden - ook degenen die niet bij de hoor- zitting aanwezig waren - verkiaard hun bezwaarschrift in te trekken als het plan dienovereenkomstig gewijzigd wordt vastgesteld. Wij geven u derhalve in overweging het bestemmingsplan Overboslaan vast te stellen overeenkomstig de (gewijzigde) tekening no. 4.29C.3 en de daarbij behorende (gewijzigde) voorschriften. Een ontwerp-besluit bieden wij u ter bekrachtiging aan. Burgemeester en wethouders van HEEMSTEDE, De secretaris, J.M. Kruitwagen. De burgemeester G.J. Willemse, l.b. 4e afd. 30 januari 1975

Raadsnotulen Heemstede | 1975 | | pagina 58