4e afd. 30 januari 1975 20 HERZIENING BESTEMMINGSPLAN 0VERB0SLAAN De Raad der gemeente Heemstede; overwegende, dat met ingang van 11 september j.l. gedurende een maand ter gemeentesecretarie voor een ieder ter inzage heeft gelegen het ontwerp van een bestemmingsplan voor het gedeelte van de gemeente dat in hoofdzaak wordt begrensd door de Overboslaan, de Crayenestervaart en de Bronsteeweg; dat binnen die termijn bezwaren tegen het ontwerp zijn ingediend door: prof. ir. N. Dijkshoorn, te Haarlem; mr. F.H.C. Losecaat Vermeer en mevrouw M. Losecaat Vermeer-Veegens te Haarlem; ir. H.W. Appel, alhier, en 7 anderen; mr. A.V. van den Berg, alhier, en 7 anderen; J. Dapper, alhier; mevrouw E. Heskes-de Ruig en C.B.H. Beekhuis, alhier; G.J. Nelissen en mevrouw J. Nelissen-Hendriks, alhier; W. Bos namens W. Aarsen, alhier; W.D. Reitsma en mevrouw N. Reitsma- van der Brugge, alhier; dat na het verstrijken van genoemde termijn nog bezwaren zfjn ingediend door: F.M. van Velzen, alhier; G. Tekelenburg, te Haarlem; R.E. Gameson, te Haarlem; dat alle bezwaarden zijn uitgenodigd voor een bespreking met de raads- commissies voor Openbare Werken en voor de Volkshuisvesting, de Ruimtelijke Ordening en de Recreatie; dat allen daarna schriftelijk hebben verklaard hun bezwaarschriften in te trekken, mits in het ontwerp de volgende wijzigingen worden aangebracht: a. het gedeelte van het ontwerp dat betrekking heeft op het terrein kadastraal bekend gemeente Heemstede, sectie A, nr. 6416, vervalt;

Raadsnotulen Heemstede | 1975 | | pagina 59