OVERGANGS- EN SLOTBEPALINGEN Artikel 10 Voortzetting bestaand gebruik. Onbebouwde gronden en bouwwerken die bij het van kracht worden van het plai in gebruik zijn voor andere doeieinden dan waarvoor zij blijkens debesteiri- ming ingevolge het plan mogen worden gebruikt, mogen voor die doeleinden ii gebruik blijven. Artikel 11 Gedeeltelijke vernieuwing of verandering van bestaande bouwwerla Bestaande bouwwerken, die hetzij door hun bestaan als zodanig, hetzij door hun afmetingen niet voldoen aan de bestemmingen van het plan of aanéén of meer bepalingen dezer voorschriftenmogen gedeeltelijk worden vernieuwd of gedeeitelijk worden veranderd met dien verstande dat: a. vernieuwing of verandering van bouwwerken ten behoeve van een voorgenoi ander gebruik slechts is toegestaan indien ook dat andere gebruik overet stemt of althans minder strijdig is met de bij dit plan aan de grond gî' gegeven bestemming; b. vernieuwing of verandering van bouwwerken die door hun bestaan als zodat afwijken van het plan siechts is toegestaan indien horizontale of verti cale afmetingen niet worden vergroot; creeds bestaande afwijkingen ten aanzien van de in deze voorschriften ge- noemde horizontale of verticale afmetingen van niet onder b begrepen bouwwerken niet mogen worden vergroot. Artikel 12 Herbouw na calamiteit. 1. Bouwwerken als bedoeld in artikei 11 mogen - behoudens onteigening over eenkomstig de wet - in geval van verwoesting ten gevolge van een calawi' teit geheel werden herbouwd met dien verstande dat het bepaalde in artikel 11 onder b en c op overeenkomstige wijze van toepassing is. 2. De vergunning voor deze herbouw wordt slechts verleend indien de aanvrai daartoe is ingekomen binnen twee jaren nadat het bouwwerk is tenietgegaî Artikel 13 Strafbepaling. Overtreding van de verbodsbepalingen, gesteld in artikel 9 is een strafbaai feit in de zin van artikel 59 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening. Artikel 14 Naam. Dit plan kan worden aangehaald onder de naam "Bestemmingsplan Overboslaan" Behoort bij raadsbesluit dd. 30 januari 1975, nr.20. De secretaris, De voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1975 | | pagina 66