4e afd. 30 januari 1975 VERLICHTING SPORTVELDEN 21 Heemstede, 14 januari 1975. Aan de Raad, Het bestuur van de Heemsteedse Sportstichting heeft onze aandacht ge- vraagd voor de gebrekkige mogelijkheden tot verlichting van de velden van het sportpark. De voetbaltrainingen vinden hoofdzakelijk plaats op een trainingsveld ten noorden van het sportparkrestaurant en wel op maandag tot en met vrijdag van 18 tot 22 uur en op woensdagmiddag van 14 tot 17 uur. Van dit veld moeten eigenlijk 75 elftallen gebruik maken. Mede omdat met name de "hogere" elftallen meer dan één keer per week moeten oefenen, heeft men dringend behoefte aan meer trainingsruimte. Men maakt daarom ook gebruik van enkele kleine open liggende stukjes terrein op het sportpark en in bescheiden mate ook van het z.g. havenveld, dat in feite een wedstrijdveld is. Voor de verlichting van dit havenveld zijn op de lichtmasten van het eigenlijke trainings- veld twee extra lichtbakken aangebracht. De verlichtingsinstallatie van het trainingsveld is sterk verouderd; de masten beginnen een gevaar op te leveren voor de omgeving. De hockeytrainingen voor de leden van "Alliance" geschieden op een veld bij de zuid-westelijke hoek van het sportpark. Ten behoeve van deze training maakt men reeds sedert enkele jaren ge- bruik van vier provisorische lichtmasten welke geleend zijn van een aannemersbedrijf Het bestuur van de Sportstichting heeft ons medewerking gevraagd aan een plan tot verbetering van de verlichting, dat inhoudt: - het plaatsen van zes nieuwe masten voor de verlichting van het hoofdtrainingsveld; door middel van extra armaturen op drie van deze zes masten zal ook het aangrenzende veld gedeeltelijk ver- licht kunnen worden; van deze velden zullen de verenigingen "R.C.H." en "S.V.J." gebruik maken; - het plaatsen van zes lichtmasten voor de verlichting van het hockey- veld;

Raadsnotulen Heemstede | 1975 | | pagina 67