30 januari 1975 27 0NDERZ0EK INTEGRATIE BEDRIJFOPENBARE WERKEN EN GAS- WATER- EN ELEKTRICITEITSBEDRIJF Heemstede, 21 januari 1975. Aan de Raad, Het is u bekend dat wij het stichten van een kantoorgebouw voor het bedrijf Openbare Werken en het Gas-, Water- en Elektriciteitsbedrijf voorbereiden. In overleg met de fractievoorzitters hebben wij een commissie ad hoc benoemd; behalve de twee betrokken wethouders heb- ben twee leden van iedere fractie zitting in deze commissie. In het kader van de voorbereidingen voor het tot standkomen van dit gebouw is tevens de vraag gerezen of het niet qewenst en doelmatig is een onderzoek in te stellen naar de mogelijkheden beide diensten te integreren en in welke vorm en mate deze eventuele integratie het beste kan worden gerealiseerd. Wij hebben omtrent dit vraagstuk het advies ingewonnen van het Centraal Adviesbureau voor Organisatie, Documentatie, Registratuur en Personeelbeheer van de Vereniging van Nederlandse Gemeenten. Dit adviesbureau acht het zeer zinvol het bedoelde onderzoek in te stel- len en kon daarbij o.m. vermelden dat de gemeente Wassenaar thans eenzelfde onderzoek instelt. Het Adviesbureau treedt hierbij als adviseur en begeleider op. In overleg met de commissie ad hoc hebben wij gekonkludeerd dat het instellen van het omschreven onderzoek ook voor deze gemeente een goede zaak is en dat het inschakelen van genoemd Adviesbureau als adviseur en begeleider zeer waardevol is. De hieraan verbonden kosten worden geraamd op een bedrag van f 41.600,-- exclusief B.T.W. Het onderzoek zal worden verricht door een werkgroep, bestaande uit een wethouder als voorzitter, de directeuren van beide diensten, enkele personeelsleden van beide diensten en een functionaris van het Adviesbureau. Het stichten van het kantoorgebouw zal eveneens door een werkgroep worden voorbereid; ook hiervan zal een wethouder voorzitter zijn;

Raadsnotulen Heemstede | 1975 | | pagina 83