de directeuren van de diensten en enkele personeeisieden zullen als leden hiervan worden aangewezen. Met het Adviesbureau zijn wij voorts van oordeel dat het tevens een goede zaak is dat een coördinatie-commissie wordt ingesteld. De werkgroepen zullen aan deze commissie verslag uitbrengen van hun werkzaamheden; de coördinatie-commissie stelt het advies op aan ons coliege, dat vervolgens uw raad de vereiste voorstellen voorlegt. Wij achten het gewenst en doelmatig de leden van de commissie ad hoc te benoemen tot ieden van de coördinatie-commissie, omdat deze com- missie zich reeds gedurende enkele maanden heeft beraden over de pro- blematiek van zowel een eventuele integratie tussen beide diensten als van het stichten van het kantoorgebouw. Vanzelfsprekend zullen ook de voorzitters van de twee werkgroepen alsmede de functionaris van het Adviesbureau deel uitmaken van de coördinatie-commissie, zodat een goede verbinding tussen werkgroepen en coördinatie-commissie is gewaarborgd. Indien u instemt met onze gedachte zuilen de volgende leden van de raad ieden van de coördinatie-commissie zijn: mevrouw drs. Y.J. Borghouts-Wijnands,ing. M.J.M. van der Hulst, dr. J. de Ruiter, drs. F.E.M. Schlatmann, mr. M.J.E.M. Jager en R.J.W. van der Wal alsmede de wethouder van Openbare Werken en de wethouder van de Bedrijven. De commissie ad hoc heeft ons meegedeeld geheei akkoord te gaan met de hierboven ontwikkelde gedachten. Wij stellen u derhalve voor te besluiten overeenkomstig bijgaand ontwerp-besluit. Burgemeester en wethouders van HEEMSTEDE 30 januari 1975 27 De secretaris, J.M. Kruitwagen. De burgemeester, G.J. Willemse, l.b.

Raadsnotulen Heemstede | 1975 | | pagina 84