4e afd. 30 januari 1975 NIEUWE VASTSTELLING 7E WIJZIGING LEGESVERORDENING 29 Heemstede, 21 januari 1975. Aan de Raad, Gedeputeerde Staten hebben ons verzocht te bevorderen dat in de 7e wijziging van de Legesverordening, vastgesteld bij uw besluit van 28 november j1nr. 141, enkele veranderingen worden aangebracht. Deze veranderingen betreffen: - de vaststelling van de bouwkosten ter berekening van de leges voor bouwvergunningen (zulks in verband met wijziging van de des- betreffende wettelijke bepalingen en veranderde inzichten); - het doen vervallen van het tarief voor duplicaat-aanslagbiljetten (deze materie is thans geregeld in de Wet op de invordering van 's Rijks directe belastingen) - aanpassing aan de nieuwe redactie van artikel 2 van de Wet bevol- kings- en verblijfsregister van de bepaling omtrent het verstrek- ken van inlichtingen uit het bevolkingsregister en het verblijfs- register aan kerkgenootschappen of daarmee gelijk te stellen rechtspersonen. Tegen de gewenste wijzigingen bestaan o.i. geen bezwaren. Volgens uw besluit zou de 7e wijziging in werkihg treden op 1 januari 1975. De Kroon stemt evenwel niet in met in werking treding op een vroeger tijdstip dan waarop de goedkeuring van de verordening ter kennis van het gemeentebestuur is gebracht. Op grond van het vorenstaande geven wij u in overweging de 7e wijzi- ging van de Legesverordening opnieuw vast te stellen, met inachtneming van bedoelde veranderingen en met bepaling dat de wijzigingsverorde- ning in werking zal treden op de eerste dag van de maand volgende op die, waarin de Koninklijke goedkeuring ter kennis van ons college is gebracht. Een ontwerp-besluit bieden wij u hierbij ter bekrachtiging aan. Burgemeester en wethouders van HEEMSTEDE, De secretaris, J.M. Kruitwagen. De burgemeester G.J. Willemse, 1.b. -1-

Raadsnotulen Heemstede | 1975 | | pagina 89