4e afd. 30 januari 1975 VERK00P STROOK GROND IJSSELLAAN 3 De Raad der gemeente Heemstede; gelezen het voorstel van burgemeester en wethouders dd. 7 januari j.l. 8ESLUIT te verkopen aan E. Hupkens, IJssellaan 19, alhier, de strook grond, ter grootte van 78 m2, deel uitmakende van het perceel kadastraal bekend gemeente Heemstede, sectie B, nummer 8050, welke is aangege- ven op de bij dit besluit behorende tekening nr. 1.248.7.2, zulks voor de prijs van f 2.340,— en onder de gebruikelijke voorwaarden, alsmede onder de volgende bijzondere voorwaarden: a. aan de gemeente zal uitsluitend ten behoeve van het nebben, onder- houden en zo nodig vernieuwen van een waterleiding met de daarbij behorende aansluitingen het recht van opstal worden verleend op de te verkopen grond, zulks voor onbepaalde tijd en onder afstanddoe- ning van het recht tot beëindiging, bedoeld in artikel 765 van het Burgerlijk Wetboek, alsmede onder de verplichting voor de gemeente om na het uitvoeren van werkzaamheden voor het onderhouden of ver- nieuwen van de waterleiding het terrein op haar kosten in de oor- spronkelijke staat terug te brengen en alle eventueel tengevolge van die werkzaamheden aan de eigendommen van de eigenaar van de grond toegebrachte schade te herstellen of te vergoeden; b. op de te verkopen grond mogen geen andere bouwwerken worden opge- richt dan een terreinafscheiding, waarvan het ontwerp zal zijn goedgekeurd door burgemeester en wethouders; de kopers zullen ver- plicht zijn binnen drie maanden na de overdracht van de grond een voorstel in te dienen voor die afscheiding; c. de uit het sub b bepaalde voortvloeiende verplichtingen moeten - voor zover nodig - bij elke vervreemding of bij de vestiging van een zakelijk genotsrecht worden opgeTegd aan de verkrijger van de eigendom of dat genotsrecht;

Raadsnotulen Heemstede | 1975 | | pagina 8